poster

Honest Guide (TV pořad)

 • Česko

  Prague Guide

 • anglický

  Honest Guide

Publicistický

Česko, 2016

Producenti:

Lukáš Záhoř
(další profese)
 • easaque
  ****

  4* Tento publicistiký pořad patří k těm užitečnějším na českých webech a držím pěsti Jankovi Rubešovi a kolektivu, aby vytrvali a dál s nadhledem komentovali a vybírali zajímavosti nejen o Praze, které se nehodí jen turistům. [ PŘÍBĚH:X /// SMYSL: 3 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](13.11.2019)

 • Lachtaan
  *****

  Až si bude někdo zase stěžovat na zhýralost českého YouTubu, nechť si pustí pořad Honest Guide. Pro nepříznivce či nepříliš zdatné uživatele anglického jazyka je tento superedukativní, superzajímavý i mnohdy skvěle lidsky vtipný návod, jak si patřičně užít nejen Prahu, spíše přístupný na Streamu, já si jej ale pro krásně srozumitelnou angličtinu dopřávám bez titulků a s tím, že trávím většinu svého nynějšího života v Praze, shledávám všechny poskytnuté informace nesmírně cennými.(31.10.2019)

 • salahadin
  ****

  Hoši, bijte je! Bijte je!(4.1.2020)

 • Bezejmený
  *****

  Povinnost (nejen) pro turisty! I já děkuji za objevení zajímavých míst v Praze, o kterých jsem vůbec netušil (Colloredo-Mansfeldský palác napiříklad). Záslužná práce v podobě ukázání a boje proti různým formám tourist traps (směnárny, taxíky, obchody, restaurace, stánky, mniši apod... ) a bullshits (obchody plné nejen sovětských suvenýrů na hlavní ulici, trdelníky, "historická auta", šílená reklama apod.). Držím palce do budoucna a přeji Jankovi a Honzovi co nejvíce odběratelů a sledujících.(3.2.2019)

 • ComicGuy
  *****

  A ,že Českí a Slovenskí YouTuberi nič nevedia! Užitočnejšiu reláciu som jakživ nevidel. (Honest Guide je síce Stream.cz relácia ,no najväčší hype zažíva na YT takže ju berem ako YouTube show.) Doporučujem ako pre Pražských domácich tak pre cudzincov zo zahraničia (keďže je seriál po Anglicky ,čomu ja vďaka skvelému prízvuku "Honest Guida" perfektne rozumiem) a taktiež pre Slovákov a Čechov ,čo sa chystajú do Prahy a chcú sa vyhnúť všetkým turistickým pastiam a Scamom. A som rád ,že to svoj účel spĺňa pretože pod videami vidím samé vďakovné komentáre od cudzincov. Preto tomuto tak trochu amatérskému počinu dávam nekonkurečných 100%(17.2.2019)

 • - Pořad s názvem Honest Guide, který se vysílá na internetové televizi Stream.cz, zabodoval na Zagreb Tourfilm Festivalu 2017. Oceněni byli Janek Rubeš a Honza Mikulka, kteří pořadem provázejí a ukazují bez servítků turistické nástrahy hlavního města. (Zdroj: Stream.cz)