poster

Immigration Game

Akční / Drama / Thriller

Německo, 2016, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • kaylin
    **

    Snímek "Immigration Game" rozhodně není něco skvělého, ale docela se mi líbí, jak se celkem rychle podařilo reagovat na krizi s uprchlíky a vytvořit rádoby společensko-kritický snímek, z kterého je možná až trochu moc cítit propaganda. Ale nějaký trochu smysl to má, i když z hlediska akčního to není ono.(26.3.2018)

  • Hopeman
    odpad!

    Jů jak tam na začátku si vyhlídnou toho malinkatýho simírka to sem skoro zamáčkl slzičku......no ve skutečnosti to je téměř vždy obráceně a zločiny a násilnosti páchají ti nepřizpůsobivý se zvrácenými kulturnímy kořeny alá šária apod.(kteří se zásadně pohybují ve smečkách bo sami jsou vždy přizdisranní) viděl sem pouze pár minut a přijde mi to jak absolutně účelová propaganda s lehkým klystýrem mozku...film pouze pro sluníčkový lidičky a bezmozgy.....těm co to viděli celé by se měl kryštůfek omluvit, já osobně nespatřuji v tom ani trochu přínos pro kinematografii nebo jakékoliv rozumné poselství.....(28.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace