Epizody(6)

Kvôli zlému psychickému stavu ich matky sa dve sestry sťahujú do vzdialeného mesta. Hneď po príchode sa dozvedia, že v miestnom parku zmizli už desiatky osôb a oni samotné sa čoskoro začnú zamotávať do temných záhad, ktoré toto miesto obklopujú. (Marceloo)

Marceloo

Kvôli zlému psychickému stavu ich matky sa dve sestry sťahujú do vzdialeného mesta. Hneď po príchode sa dozvedia, že v miestnom parku zmizli už desiatky osôb a oni samotné sa čoskoro začnú zamotávať do temných záhad, ktoré toto miesto obklopujú. - Prvá epizóda je úplná špička. Ošarpané predmestie ako z Detroitu, desivé detské ihrisko uprostred lesov a naviac soundtrack z legendárneho Cannibal Holocaust. Ťažko sa mi to píše, ale Syfy malo v tomto prípade nábeh na hororový seriál nevídaných rozmerov. Samozrejme sa to po prvej časti všetko rozpadlo a dostalo sa to do starých kolají. Nezaujímavé postavy, slabé masky a stále viac sa stupňujúca nezáživnosť. A keď sa to z ulíc presunie na akési rozprávkové pole, tak to stráca všetko, čo to urobilo zaujímavým. Možno by sa to páčilo luďom, ktorí holdujú psychologickým hororom, pretože tento aspekt je tu velmi netradične spracovaný, ale mňa to po velmi vydarenej druhej sérii nejako nechytilo. ()

MadyDollar

Začíná to moc pěkně. Možná až jako nadprůměrnej slasher. Jenže pak to začne jít z kopce. Přijšlo mi, že tvůrci měli nápad, ale nedokázali k tomu udělat rozsáhlejší příběh. Celou sérii se omílá jendna a ta samá věc, děj se nijak nevyvíjí, hlavní hrdinka nemá žádnej větší charakter, dost nezajímavá postava. Nicméně zpracovaná je ta série hezky, na některý scény mě fakt bavilo moc se dívat. Dá se přežít, ale po předchozím No-End Housu je to hodně slabší záležitost. ()

• Počas prvej minúty hrá v pozadí soundtrack známy z hororu Kanibali (1980). (Marceloo)