Epizody(6)

Po nasťahovaní sa do nového domu nájdu mladomanželia v pivnici tajomné dvere. Po tvrdom úsilí sa im podarí dvere otvoriť, ale to, čo sa za nimi dlhé roky skrývalo, začne terorizovať ich životy a nikto v ich okolí nie je v bezpečí. (Marceloo)

Marceloo

Po nasťahovaní sa do nového domu nájdu mladomanželia v sklepe tajomné dvere. Po tvrdom úsilí a s pomocou techniky sa im podaria otvoriť, ale to, čo sa za nimi dlhé roky skrývalo, začne terorizovať ich životy a nikto v ich okolí nie je v bezpečí. - Opäť super námet, ktorý nebol patrične využitý. Ale na to som si u tohto seriálu už akosi zvykol. Postava Pretzel Jacka je v mojich očiach absolútnym highlightom všetkých štyroch sérií a tak odporný charakter som už dlho nevidel, čo je spôsobené tým, že neznesiem pozeranie sa na to, ako si niekto dokáže vykrúcať končatiny. Troy James, ktorý túto postavu stvárnil, má pred sebou velkú budúcnosť, a o pár rokov sa z neho môže stať reprezentant hororu v Hollywoode, rovnako, ako sa to vďaka podobným výkonom podarilo Javierovi Botetovi. Potešila ma aj malá úloha mojej oblúbenej Barbary Crampton. Ostatné postavy mi velmi nesadli a prišli mi značne nesympatické, čo je ďalším prvkom, ktorý sa u tohto seriálu stáva zvykom. Psychologické hrátky a atmosférické scény fungujú správne, ale celkový výsledok je až príliš limitovaný TV obmedzeniami a predvídatelnými dejovými zvratmi. V podstate sa divím, že pán Nick Antosca dostal nedávno priestor od Guillerma del Tora, pretože jeho projekty sú zatial dosť rozporuplné. Nejasná budúcnosť seriálu ma kvôli nízkemu záujmu divákov neprekvapuje, ale popravde by som bol rád, keby sa tvorcom podarí vytúžený prestup k Netflixu, pretože tých šesť epizód sa dá vždy bez problémov vydržať. + Barbara Crampton + herec z Blair Witch + herec z iZombie ()

WeeLass

Na seriál dost dobrý psycho. Zatím asi nejlepší série Channel Zero. Skvělí herci, napětí, originalita, nemám co vytknout. Ani s postupem dílů nezačalo nudit, každý je lepší a lepší. ()