Chlapi

Susan Block

Kostýmy:

Sarah Beers
  • Milan25

Svělé, báječné, vynikající....pokud nemůžete usnout, toto vás uspí jak nikdy :P(3.10.2007)

• Trisha

Klobou dolů před všema, kdož tohle strávili až do konce..! já se pochlubit nemůžu. Američané,kteří se litují, kde můžou je jedna věc, ale co je moc, to je příliš...(23.1.2006)

Mně se to líbilo. Anthony LaPaglia tu roli zahrál vážně skvěle, snad bych i uvěřil, že tím kapitánem skutečně byl. Nemá to žádný velký děj, ale na zamyšlení, že tisíce mrtvých není jen hloupá statistika, ale že každý z těch mrtvých byl v něčem jediečný, je to skvělé. "Chlapi" podle mě řeknou o oné tragedii více než všemožné dokumenty a záběry letadel a o to tvůrcům zajisté šlo.(19.3.2006)

Scénář: Jim Simpson a Anne Nelson. Nejhorší 11. září ve filmu.(25.5.2011)

• Pavlík

28. 01. 2009 (34.); poslabší – někdo smuteční proslov říkat musí(29.1.2009)

• - Režisér Jim Simpson si ve filmu zahrál manžela Joan (Sigourney Weaver) a Charlotte Simpson si zahrála Joaninu dceru. Ve skutečném životě jsou to opravdu manžel a dcera Sigourney Weaver. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém New Yorku. (Terva)