Kněžna z pojízdné restaurace

Her Wild Oat

Komedie

USA, 1927, 62 min

Další skvělé potěšení s Colleen Moore v hlavní roli :) Toto kotě mělo v druhé půlce 20. let na růžích ustálo. Nyní představovala moderní podnikavou dívku, která si prací v pojízdné restauraci šetří na dovolenou ve velkém stylu. Den za dnem si buduje klientelu, věnuje se všem těm dělňasům a dává jim kromě přesnídávek také milé slovo ku zlepšení nálady. Jedenkráte týdně se také věnuje spáse své duše a jinak má za kamarádku vyzývavou herendu Daisy. Tato koketa se samozřejmě podivuje, že naše hlavní hrdinka ještě nemá chlapce. Stačí prý chodit chůzí houpavou a vše se vyřeší už samo. No, skorem ano. Naše dámička Mary Lou Smith si vyjede do lázní a vzbudí parádní pozdvižení. Nikoli ale seriózní a proto je nutné z ní vymodelovat apartní blond kněžnu se zajímavým příběhem. K tomu účelu se ankažuje kamarád novinář, který již dnes ví, jak dopadne zítřejší vražda, a proto toto není pro něj žádný problém. Paruka, umělé řasy a dostatečná dávka gossips a kněžna je na světě. Jak prosté. Nyní tedy zbývá zjistit pravou povahu toho fešáka, kterého Mary Lou ani moc nepotřebuje, vynechat banány, protože jsou banální a happy end už vlastně může přijít. Nevěříte? Zajděte si na promenádu před Grand hotelem v Plymouth Beach.(25.10.2013)