Moby & The Void Pacific Choir - Are You Lost in the World Like Me? (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2016, 3 min

Steve Cutts

Moby

Moby

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (5)

Nie je pokrytectvo, ak komerčná kapela kritizuje konzumerizmus. Nie je pokrytectvo, ak tento klip práve pozeráš na mobile. Nie je to agitka o návrate na stromy. Je to o totálnej apatii dnešných ľudí voči okolitému dianiu, ktorá neprináša vôbec svetlé vyhliadky do budúcnosti. Nie si stratený/á v tomto svete tak, ako ja?(14.11.2016)

Děsivě upřímný animovaný videoklip o současném stavu společnosti. Na několika málo minutách dostanete naservírovány snad všechny současné společenské nešvary, až se jeden zastydí. Myslím, že se v tom najde úplně každý...(13.11.2016)

• Miller

Opět nám Steve rve své komunistické názory. Ač se to stává skutečností, nemusí na to upozorňovat v každém videu.(26.5.2017)

Zrkadlo dnešného sveta. Ľudia sú zaslepení technológiou a kašlú na okolie a na priateľov. Každý sa tu nájde. Zaujímavé spracovanie na štýl temnej grotesky z 30. rokov 20. storočia s hudbou od Mobyho. Treba však filtrovať všetko.(25.7.2017)

Nádherná animácia a pesnička tiež celkom dobrá. S príbehom sa tu Steve Cutts vyhral do posledného detailu. Je to úžasná ukážka toho, ako náš svet vyzerá, alebo bude vyzerať, keď to takto pôjde ďalej. Technológia stúpa a teraz ju má každý. A stáva sa na nej závislý. Veľmi silný príbeh, ktorý je zasadený "len" do 3 minút! K pozretiu TU: https://www.youtube.com/watch?v=VASywEuqFd8(17.12.2017)