Nightmare, zlý vládce dimenze snů, je odhodlán ovládnout celou Zemi a převzít kontrolu nad lidstvem tím, že populaci Země změní v monstra. Dokáží Doctor Strange a Hulk s pomocí strašidelné varianty Howling Commandos z S.H.I.E.L.D.u zabránit tomuto ďábelskému plánu? (Caszidy)

Shakers

Hulk dostava v marvelovkach menej priestoru ako ostatný, tak ho našrobovali aspoň do animáku. K tomu mu prihodili partáka (Doctor Strange), ktorý sa iba rozbieha na striebornom platne a tak nie je od veci ho postaviť vedľa Hulka. Ak mám pravdu povedať, moc ma to nebavilo, vedľajšie postavy nič moc, príbeh ma tiež vôbec nezaujal, Hulk je klasický hromotlk a tak zaujal aspoň Doctro Strange. Slabota, ale dá sa to pozrieť. Na druhu stranu som si aspoň znovu potvrdil, že DC je v animákoch proste o stupeň lepšie. 60% - 3* ()

Rominator

Ústředními hrdiny halloweenského speciálu jsou Avengři Doctor Strange a Hulk, kteří musí zabránit Nightmareovi ze snové dimenze, aby si podmanil Zemi. S tímto úkolem jim pomáhají členové paranormální jednotky organizace S.H.I.E.L.D. Warwolf, Nina Price, Man-Thing a Jasper Sitwell. Marvel se evidentně snaží udat Doctora Strange na všech frontách. ()

Caszidy

Hulk smash, Dr. Strange pořád něco vyvolává, nebo zaklíná a pomáhá jim nesourodá partička kladných monster. Čistý průměr, kdy nejnápaditější jsou asi scény se zombie agentem. Skutečně zcela spotřební dílko, které po zhlédnutí zřejmě rychle zapomenete. ()

malylada

Opět Marvel ukazuje, jak jim týmovky jdou od ruky, i když se kolem Hulka a Dr. Strange motají monstra. Chybí tomu lepší příběh, jako tomu bylo ve vynikající Neznámé planetě, ale i tak souhra funguje. Gradované finále chybí, ale nakonec dobře odvedená práce, včetně krásné animace......6/10 ()

jh666

Marvel prostě animáky neumí tak jako DC (i když to si bohatě kompenzuje v kinech), ale oproti loňskému vánočnímu filmu je tenhle halloweenský skutečně zlepšení. Není to tak uhozené a hostování méně známých postav je fajn. 60 % ()

kaylin

Asi jsem ani nečekal, že tohle bude nějak super. Prostě je to jen další animák natočený podle komiksové předlohy, respektive s komiksovými postavami. Fajn je, že se tu představují postavy, které nejsou až tak známé, i když jen ve vedlejší roli. Strangovi asi lepší službu udělá přece jen film, který jde do kin. ()

iXtr3m3

Slabučké, ale dalo sa s námahou dopozerať. Tak ako Marvel valcuje DC v hranej tvorbe, tak DC valcuje Marvel v animovanej tvorbe, je to holý fakt, s tým sa nedá nič robiť. ()

666Carnage

Marvel ty kreslený filmy moc neumí, tohle mělo nápad, dobré postavy a potenciál nenaplněn. Animace nebyla špatná, vlastně ani hudba. Škoda 55% ()

Martin29

Určitě je to lepší než minulý vánoční animák co jsem viděl s Avengers kde bojovali proti Lokimu a jakémsi ledovém obrovi http://www.csfd.cz/film/417048-marvel-s-super-hero-adventures-frost-fight/komentare/za to plus.Příběh je dobrý a potěší i účast Dr Strange, který zde má daleko lepší roli než v hraném filmu. Potěšila mě i absence tupého marvelovského humoru určeného pro puberťáky což je pro mě osobně velké plus. ()