Hulk: Where Monsters Dwell

Animovaný / Akční / Fantasy

USA, 2016, 75 min

Mitch Schauer

Ústředními hrdiny halloweenského speciálu jsou Avengři Doctor Strange a Hulk, kteří musí zabránit Nightmareovi ze snové dimenze, aby si podmanil Zemi. S tímto úkolem jim pomáhají členové paranormální jednotky organizace S.H.I.E.L.D. Warwolf, Nina Price, Man-Thing a Jasper Sitwell. Marvel se evidentně snaží udat Doctora Strange na všech frontách.(31.10.2016)

Hulk dostava v marvelovkach menej priestoru ako ostatný, tak ho našrobovali aspoň do animáku. K tomu mu prihodili partáka (Doctor Strange), ktorý sa iba rozbieha na striebornom platne a tak nie je od veci ho postaviť vedľa Hulka. Ak mám pravdu povedať, moc ma to nebavilo, vedľajšie postavy nič moc, príbeh ma tiež vôbec nezaujal, Hulk je klasický hromotlk a tak zaujal aspoň Doctro Strange. Slabota, ale dá sa to pozrieť. Na druhu stranu som si aspoň znovu potvrdil, že DC je v animákoch proste o stupeň lepšie. 60% - 3*(29.11.2016)

Asi jsem ani nečekal, že tohle bude nějak super. Prostě je to jen další animák natočený podle komiksové předlohy, respektive s komiksovými postavami. Fajn je, že se tu představují postavy, které nejsou až tak známé, i když jen ve vedlejší roli. Strangovi asi lepší službu udělá přece jen film, který jde do kin.(25.10.2016)

Určitě je to lepší než minulý vánoční animák co jsem viděl s Avengers kde bojovali proti Lokimu a jakémsi ledovém obrovi http://www.csfd.cz/film/417048-marvel-s-super-hero-adventures-frost-fight/komentare/za to plus.Příběh je dobrý a potěší i účast Dr Strange, který zde má daleko lepší roli než v hraném filmu. Potěšila mě i absence tupého marvelovského humoru určeného pro puberťáky což je pro mě osobně velké plus.(20.11.2016)

Opět Marvel ukazuje, jak jim týmovky jdou od ruky, i když se kolem Hulka a Dr. Strange motají monstra. Chybí tomu lepší příběh, jako tomu bylo ve vynikající Neznámé planetě, ale i tak souhra funguje. Gradované finále chybí, ale nakonec dobře odvedená práce, včetně krásné animace......6/10(14.7.2017)

• - Snímek měl premiéru na New Yorkském Comic Conu 2016. (Caszidy)