poster

Nemiche per la pelle

 • Slovensko

  Dve macochy

Komedie

Itálie, 2016, 92 min

 • kolemjdouc
  *****

  Jednoduchý příběh.Italská klasika.Příběh který nijak nenadchne ale ani neurazí.Ale famózní slovenský dabing!!!!!!!!!!(2.10.2017)

 • Vesecký
  ***

  Nekonvenčně pojatá italská romantická komedie určená spíše ženám, ale bylo docela milé se na ni podívat. Příběh dvou žen, s nimiž postupně žil právě zesnulý otec dítěte, jehož matkou nebyla žádná z nich, ale jakási Číňanka, a o jehož existenci se obě rozdílné ženy dozvídají od advokáta v rámci dědického řízení. Rázná podnikatelka a poněkud okultisticky zaměřená léčitelka zvířat. Fabiola, která má všechno včetně filipínského služebnictva, Lucia, která má věčně prázdnou ledničku a uvařit prakticky neumí nic. Typické hysterické ženy zůstávají takovými po celý film ale postupně se střídavá péče o malého Číňánka Paola promění v cit, který obě ženy sblíží, až nakonec musí o dítě bojovat soudně. Žádné velké umění, ale i takových filmů je třeba.(2.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace