Honsulnamnyeo

• Jižní Korea 혼술남녀 (více)

Epizody(16)

Seriál se odehrává v prostředí soukromého institutu v soulském Noryangjinu, který pomáhá lidem se srovnávacími zkouškami do sektoru státní správy. Ukazuje každodenní události nové optimistické učitelky Park Hany, jež zde potká arogantního profesora Jin Jungsuka, který je v institutu na vrcholu své popularity, a dále učitelů Hwang Jinyi nebo Min Jinwoonga, ředitele Joo Wonjanga a partičky studentů Kibuma, Gongmyunga a Dongyeonga. Všichni do této školy dochází za jiným účelem, ale mají jednu věc společnou - jak už napovídá název, každý ke konci dne popíjí sám. (goshyes)

Pethushka

Je už takovou malou tradicí, že u seriálů tvN po prvním díle pochybuji, jestli mě budou bavit. A ještě větší tradicí je, že mě nakonec skoro vždycky baví. Tady tomu ani nemohlo být jinak. Tyhle postavičky byly totiž docela dost návykový. A to i přesto, že třeba takový hlavní hrdina měl na začátku neskutečně příšernou povahu. Jenže to skvěle nahrávalo tradičnímu korejskému love story o princi Nafoukanci a Popelce, který se mi nikdy neomrzí. Trio kamarádů studentů zase po několik dílů předvádělo takovou korejskou Malou teorii třesku. Jestli v seriálech něco miluji, tak jsou to narážky na starší filmy a seriály, a tady jich bylo požehnaně. Potěšila třeba ta na Signal, Oh Hae Young nebo na W. Chcete-li romantiku z běžného života a hromadu zábavy k tomu, jděte do toho. A pokud jste milovníci jídla, tak jako já, doporučuji seriál zhlédnout v co nejkratší době. Protože jinak jsou příbytky na váze zaručeny. Kamera se tady s jídlem tak neuvěřitelně mazlí, že nejde odolat. Mňam, tohle bodlo. 4,5* ()