Skupinka kamarádů, kteří právě dokončili vysokou školu, se vydává kempovat do lesů s vidinou velkých oslav a s nimi spojenými sexuálními hrátkami. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem v lese nežilo krvežíznivé monstrum, které podobné návštěvníky nemá v oblibě. (Hernycztek)

Marceloo

Šesť kamarátov sa vyberie na výlet do lesov. To však bola chyba, pretože v lesoch sa skrýva netvor, pre ktorého je nadržaná mládež tou najoblúbenejšou korisťou. - Dopadlo to o trošku lepšie, než som očakával. Už podla názvu je jasné, že to bude poriadne uletené a je to pravda. Vzhladom k nízkemu rozpočtu to ale vyzerá snaživo a je to aj celkom zábavné, takže tá hodina celkového času ubehne celkom rýchlo. Ak by niekto mal velkú chuť ukázať svoje prednosti pred kamerou, tak tvorcovia práve zháňajú casting pre sequel, takže máte možnosť. + herec z Jersey Shore Massacre, The Divine Tragedies, Night of the Living Deb a The Devil's Domain + herec z The Funhouse Massacre ()

George Stobbart

Ja sa už takýmto nízkorozpočtovým brakom zvyknem vyhýbať, pretože obyčajne nie sú hodné času bežného smrteľníka, no v tomto prípade ma zlákal ten roztomilý názov, retro prísľub a krásna minutáž okolo hodiny čistého času. A našťastie to stálo za to a tú hodinu som sa naozaj bavil. Vidieť to na plátne, tak dám možno aj 4*, no premietačka sa mamke pokazila ešte keď som bol malé decko. Ale pozor, kurva, pozor; je to naozaj iba pre nadšencov starších, jednoduchších camp slasherov a adekvátneho humoru. ()

*CARNIFEX*

Poznáte tie príslovia: "kto tvrdí, že si nehoní, honí si dodnes (!), kto nechytil kliešťa počas trtkačky v lese, nevie čo je jebačka!! "Don't Fuck in the Woods" má skvelý titulok no mizerný poster, a tak boli moje očakávania prinajmenšom skromné. Navyše, hneď od úvodu musí byť divákovi jasné, že sa jedná o "honosnú tvorbu za miliardy", takže žiadne miss-ky z Hurbanova, žiadne prepracované gore, a tak mi nezostáva nič iné, iba zdeliť malé posolstvo na záver - je to strata času - 25% ()

Pepinec

Podle plakátu to vypadá na film o bábě, která začala nosit plínky, ale nebojte se. A neřiďte se ani názvem, nejste-li milenkou Tigera Woodse. Naopak - je potřeba řvát na lesy, pak si kdejaké monstrum rozmyslí dělat vám křena. Mně se tenhle teen-porno-horor náhodou docela líbil, protože jsem z něj cítil, že ty lidi mají velkou vášeň pro to, co dělají. Teď ještě aby vás začalo bavit natáčet filmy a uvidíme se znova. ()

kaylin

Americký levný a nezávislý film „Don't Fuck in the Woods“ neexceluje vlastně v ničem. Až na pár těch pěkných prsou. Ta jsou zde opravdu některá moc hezká a pěkně se na ně kouká. Ale to je všechno. Příběh je nesmírně jednoduchý, hodinová stopáž je natažena dlouhým úvodem s „produkčními společnostmi“ a konec zase o „bonus“ v podobě bloopers. Ani ty nejsou vtipné. Tenhle film se minul účinkem. ()

M.i.k.e

tyhle filmy většinou bývají vtipné,nebo aspoň tak hloupé,že jsou vlastně dobré...tohle,jakkoliv název se snaží upoutat není ani jedno.Není vtipný,vůbec není dobře udělaný (což se u amatérského filmu dá odpustit),je prostě jen hloupý a navíc i to obsazení je prostě zvláštní.Příšeru zabíjející ty co si přišli do lesa zašustit ani nepočítám,protože nevím k čemu bych jí přirovnal a nepomůže tomu ani její konec jak z Predátora...20% ()

Wade

Jednoduchý krátký levný horor, který má plno plusů.  Skvělou muzika, podařené monstrum, fajn zabitími a nějakou nahotou a tohle vše se schovává pod perfektním názvem.  Po titulkách dost pobavili nepodařené scény. Celkově jsem dostal přesně to co jsem čekal a když vidím zdejších 23% klidně tomu trochu přihodím takže za 4*.  Určitě se mrknu i na druhý díl.  75% --- 7/10 IMDb ()

Hernycztek

Je to amatérská blbinka určená výhradně pro pobavení, což dokazuje hlavně velké množství vtipných ,,hlášek". Vzhledem k názvu musí být každému jasné o co půjde a jaké části těla se budou odhalovat. Má to ,,look" klasických osmdesátkových slasherů, čemuž nasvědčuje hned první scéna a úvodní titulky. O (ne)hereckém obsazení není třeba diskutovat, vypadali jako náhodně sebraní lidé někde v bordelu. Gore je ukrutně amatérské, jde vidět jak je vše umělé a o tom, že střeva jsou hadry namočené v červené barvě nemá cenu diskutovat. Jediné co je alespoň na úrovni, je maska monstra, které zbystří ve chvíli, kdy si na druhé straně lesa někdo stáhne kalhoty. No když to nemá téměř co nabídnout z hororové stránky, chtělo by to tedy alespoň pěkné ,,sexuální hrátky", jenže POZOR. Tady se nejedná o mladé teenagery na které by se dalo dívat, ale o odpudivé jedince, kteří bohužel moc krásy nepobrali. ,,Zábava" pouze pro okrajového diváka. ()