Don't Fuck in the Woods

Skupinka kamarádů, kteří právě dokončili vysokou školu, se vydává kempovat do lesů s vidinou velkých oslav a s nimi spojenými sexuálními hrátkami. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem v lese nežilo krvežíznivé monstrum, které podobné návštěvníky nemá v oblibě. (Hernycztek)

Hernycztek

Je to amatérská blbinka určená výhradně pro pobavení, což dokazuje hlavně velké množství vtipných ,,hlášek". Vzhledem k názvu musí být každému jasné o co půjde a jaké části těla se budou odhalovat. Má to ,,look" klasických osmdesátkových slasherů, čemuž nasvědčuje hned první scéna a úvodní titulky. O (ne)hereckém obsazení není třeba diskutovat, vypadali jako náhodně sebraní lidé někde v bordelu. Gore je ukrutně amatérské, jde vidět jak je vše umělé a o tom, že střeva jsou hadry namočené v červené barvě nemá cenu diskutovat. Jediné co je alespoň na úrovni, je maska monstra, které zbystří ve chvíli, kdy si na druhé straně lesa někdo stáhne kalhoty. No když to nemá téměř co nabídnout z hororové stránky, chtělo by to tedy alespoň pěkné ,,sexuální hrátky", jenže POZOR. Tady se nejedná o mladé teenagery na které by se dalo dívat, ale o odpudivé jedince, kteří bohužel moc krásy nepobrali. ,,Zábava" pouze pro okrajového diváka. ()

Marceloo

Šesť kamarátov sa vyberie na výlet do lesov. To však bola chyba, pretože v lesoch sa skrýva netvor, pre ktorého je nadržaná mládež tou najoblúbenejšou korisťou. - Dopadlo to o trošku lepšie, než som očakával. Už podla názvu je jasné, že to bude poriadne uletené a je to pravda. Vzhladom k nízkemu rozpočtu to ale vyzerá snaživo a je to aj celkom zábavné, takže tá hodina celkového času ubehne celkom rýchlo. Ak by niekto mal velkú chuť ukázať svoje prednosti pred kamerou, tak tvorcovia práve zháňajú casting pre sequel, takže máte možnosť. + herec z Jersey Shore Massacre, The Divine Tragedies, Night of the Living Deb a The Devil's Domain + herec z The Funhouse Massacre ()

George Stobbart

Ja sa už takýmto nízkorozpočtovým brakom zvyknem vyhýbať, pretože obyčajne nie sú hodné času bežného smrteľníka, no v tomto prípade ma zlákal ten roztomilý názov, retro prísľub a krásna minutáž okolo hodiny čistého času. A našťastie to stálo za to a tú hodinu som sa naozaj bavil. Vidieť to na plátne, tak dám možno aj 4*, no premietačka sa mamke pokazila ešte keď som bol malé decko. Ale pozor, kurva, pozor; je to naozaj iba pre nadšencov starších, jednoduchších camp slasherov a adekvátneho humoru. ()

*CARNIFEX*

Poznáte tie príslovia: "kto tvrdí, že si nehoní, honí si dodnes (!), kto nechytil kliešťa počas trtkačky v lese, nevie čo je jebačka!! "Don't Fuck in the Woods" má skvelý titulok no mizerný poster, a tak boli moje očakávania prinajmenšom skromné. Navyše, hneď od úvodu musí byť divákovi jasné, že sa jedná o "honosnú tvorbu za miliardy", takže žiadne miss-ky z Hurbanova, žiadne prepracované gore, a tak mi nezostáva nič iné, iba zdeliť malé posolstvo na záver - je to strata času - 25% ()

Pepinec

Podle plakátu to vypadá na film o bábě, která začala nosit plínky, ale nebojte se. A neřiďte se ani názvem, nejste-li milenkou Tigera Woodse. Naopak - je potřeba řvát na lesy, pak si kdejaké monstrum rozmyslí dělat vám křena. Mně se tenhle teen-porno-horor náhodou docela líbil, protože jsem z něj cítil, že ty lidi mají velkou vášeň pro to, co dělají. Teď ještě aby vás začalo bavit natáčet filmy a uvidíme se znova. ()

Kudly4

Mám rád tyhle low soft porn Horory a to co jsem očekával, že dostanu, to jsem taky dostal. Lehounce zábavnou, amatérskou zabíjačku, plnou nahoty + několik sex scén. Ten úvod nebyl vůbec špatný ! Jinak jasně, o nějakém Gore se nedá moc mluvit, ale úplně nejhůř ty mordy natočené nejsou - top scéna za mě - utrhnutí penisu. Holky tu moc pěkný sice nejsou, až na tu jednu lesbu (poster), ale každá ukáže kozy (sem tam i něco víc), no kromě té tlusté máňi, ta je neukázala, díky bohu. A to monstrum, taky nevypadalo úplně špatně. Tvůrci na kontě nemají nic většího, většinou zapadlé kousky, které asi jentak neuvidíme, každopádně, bylo vidět, že to jsou Hororový nadšenci a natáčení byla určitě zábava. V kategorii amatérských slasherů, proč ne. Hodnocení zatím mezi 2 - 3, ještě odpoledne zkouknu druhý díl. - po zhlédnutí dvojky, zvedám tady ze 2* na 3*. (55. hodnocení) ()

Chrustyn odpad!

Než horor, pouze laciné a cíleně brakové soft porno, které bohužel není zábavné jako třeba filmy z produkce Troma. ()

Astaroth12

Podstatne horšie ako dvojka. Tu sa mi zdá, že tvorcovia ešte hľadali smer a hnusná gumená príšera ešte len bezcieľne chodila po lese a vrázdila sexu chtivých výletníkov. V dvojke už bol i naznak nejakého príbehu, ale tu sa len jeb..o alebo bezducho umieralo. Žiadne napätie a aj gore bolo málo a neskutočne lacné. Bolo vidieť, pred záverečnými titulkami,  že herci si natáčanie užívajú. Len škoda, že ja som si neužíval tento nezáživný a všedný brak. Aspoň keby herecky boli sympatické a malo sa na čo pozerať, ale ani to sa tu nekonalo, práve naopak, totálne nesympatické až hnusne indivíduá. Po dvojke som si myslel, že viem do čoho idem, ale aj tak ma to prekvapilo amaterizmom a aj fádnosťou. Tak tomuto nepodarku môžem streliť len 1*, na viac sa určite nezmohol. ()

kaylin

Americký levný a nezávislý film „Don't Fuck in the Woods“ neexceluje vlastně v ničem. Až na pár těch pěkných prsou. Ta jsou zde opravdu některá moc hezká a pěkně se na ně kouká. Ale to je všechno. Příběh je nesmírně jednoduchý, hodinová stopáž je natažena dlouhým úvodem s „produkčními společnostmi“ a konec zase o „bonus“ v podobě bloopers. Ani ty nejsou vtipné. Tenhle film se minul účinkem. ()

M.i.k.e

tyhle filmy většinou bývají vtipné,nebo aspoň tak hloupé,že jsou vlastně dobré...tohle,jakkoliv název se snaží upoutat není ani jedno.Není vtipný,vůbec není dobře udělaný (což se u amatérského filmu dá odpustit),je prostě jen hloupý a navíc i to obsazení je prostě zvláštní.Příšeru zabíjející ty co si přišli do lesa zašustit ani nepočítám,protože nevím k čemu bych jí přirovnal a nepomůže tomu ani její konec jak z Predátora...20% ()

oveckaoa odpad!

Už dvojka byla sračka, ale nějakým způsobem si u mě zasloužila 1 hvězdu tohle si , ale nezaslouží nic.  Jestli, že v jedničce probíhal kásting těchto umělců a umělkyň v pornu tak tady probíhal asi v tom nejlevnějším kde se dával sex snad i zadarmo a ještě Vám za to zaplatily. Tak, že skupina 30tníků a 40 tníků jde kempovat po lese se prochází i mutantík vzhledově vypadající jak ty potvory z hororů z 50 let a ten jich zabíjí. Hned na začátku ukáže jedna ženská kozy a rozdá si to  (jediný pozitiv filmu ty kozy) a pak oba umřou v té další skupině jsou dvě lesby a zhruba 3 páry plus jeden tlustoprd co valí sexistické kecy jako šukal bych tě a takové sračky a nedala by mu snad ani slepá ženská po lobotomii mozku a bez nohou a rukou jeden pár se ztratí, ale oni ho nehledají je jim to buřt. Chlápkovi ten mutantík vytáhne z těla vnitřnosti a on  na místo, aby si je chtěl vrátit zpět si zahulí wtf. Na konci si ženská zahraje na Arnolda v Predátorovi tak, že ve výsledku to má hodinu stopáž. 0 procent ()

Wade

Jednoduchý krátký levný horor, který má skvělou muziku, podařené monstrum, fajn vraždy a nějakou nahotu. Navíc se tohle vše schovává pod perfektním názvem. Celkově jsem dostal přesně to co jsem čekal a když vidím zdejších 23% klidně tomu trochu přihodím takže za 4*.  Po titulkách dost pobavili nepodařené scény a určitě se mrknu i na druhý díl.  75% --- 7/10 IMDb ()

Adramelech

Usoudil jsem, že na film s názvem „Nešukej v lese“ bych se podívat mohl. Nemám nic proti pornohororům, tedy pokud se odehrávají ve filmu, aby mi nebylo špatně rozuměno. Kromě toho co kdyby to bylo natočené podle nějakého nově objeveného a dosud tiskem nepublikovaného rukopisu od Prousta, Joyce nebo Kafky? Já vím, je to málo pravděpodobné, ale občas uvažuji jako optimista. A nyní k tomu filmu: V lese bytuje nelidské monstrum zvané Kazišuk, jež fyzicky likviduje táborníky, kteří si chtějí trochu zasouložit v přírodě. Zbytek děje tvoří omáčka kolem toho. Není to žádné filmové veledílo. Je poznat, že jeho tvůrce vedlo nadšení pro věc a nikoli snaha získat Oscara. Nenápaditost scénáře vyvažují ženské půvaby a přirozené herecké výkony. Dokonce to ani nebyla nuda. Ne, toto jako odpad hodnotit nemohu. Jedna hvězdička za film jako takový a druhá za lesby v akci. Některé aspekty politické korektnosti mě neurážejí. ()

mosnak odpad!

Zde jsem udělal opačný styl sledování, viděl jsem první dvojku, která byla přehlídkou poprsí a čistého amaterismu. Jednicka tím pádem byla povinnost. Protože jinak býk svět nebyl v pořádku 😆 a opět to byla jízda do filmového pekla - 2% ()

domirovec

Hloupá amatéřina jako prase. Mimochodem, ta samotná bestie co je tam v tom háječku prohání mi připomněla původní Godzillu z roku 1954, přičemž ne, to není pozitivum. Jedna hvězda za nepovedené záběry, které byly mnohem zábavnější než samotný film. 1/5 ()

wowylgu313 odpad!

Bum! Je to tu! Já tušil že to jednou přijde! Odpad! Dávám 0-5% a to jen za tu blondýnu. Jinak absolutně netuším co mám dál napsat... Tady totiž není nic k ničemu a nikomu. Jestli toto nebyl jen nějaký blbý vtip tak nechápu... Přesně kvůli takovým srač*** bych měl okamžitě přehodnotit filmy kterým jsem dával 1-2 hvězdy... Fascinující že to zde na ČSFD má "tolik" procent. :D Dodatek nadcházející den: netuším zda toto natáčelo pár studentů střední školy s rozpočtem drobáků v peněžence a nebo ne ale i tak to byla katastrofa. Kamera, herecké výkony, "příšera v lese" atd atd ... Nechápu že toto je uvedené jako film a nikoliv jako amatérská práce na youtube. Dnes se chystám na druhý díl a to jen proto že možná naivně věřím v nějaký posun aspoň na tu jednu hvězdičku.. :D ()