Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (144)

ORIN 

všechny recenze uživatele

Tady se nedá hovořit v podstatě ani o filmu, spíše o sledu na sebe dost zvláštně navazujících scén, ve kterých nalezneme větčí či menší množství nelogičností. Céčkové vzezření snímku není ani škodu, když vezmeme v potaz, že postrádá jakékoli větší ambice. Jen zamrzí totální absence dramatického oblouku, což se nejvíce projeví ve scéně ve stylu "nevíme, co s hrdiny, tak je pošleme na průzkum okolí, ona se nějaká zápletka snad objeví". Český podtitul u DVD zní: "Scény, při kterých Vám bude tuhnout krev v žilách." Krev tuhnout bude, ale trochu jinde. Zvlášť, když jde o tak testosteronem přesycený "hororový" produkt. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Nathan Barr: 1. The South is Gonna Rise Again 2. The South Will Rise 3. Hey Hey Howdy Howdy Hey 4. Trouble Came A Knockin 5. There Are Lessons In This World 6. There Once Was A Lassie 7. The Boy Wants His Bitch 8. Pushin' Up Daisies 9. Granny's Ho Down 10. Groovy G 11. Pain2 Two Way Radio 12. Titan Music 6Yer A Fucker 13. Scotic Brother Johnny 1-9 ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Prvních 10 minut se nebezpečně schyluje k teenagerské sračce, ale poté... PSYCHO! Kanibalismus, zoofilie, černý humor, sexy olizující se ženský, vesnickej buran a oslizlý Robert Englund kam se podíváš... prostě jižanský zapadákov první kategorie. Včetně nápaditých vražd i před očima všech skotačících obyvatel tamního maloměsta. Takže něco mezi House Of 1000 Corpses a Vesnicí. Výmaz možná pro někoho, ale pro hororového fanouška v první řadě velmi dobrá zábava... Výtečně. The south will rise again! ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Nesmírně zábavná hororová taškařice. Na to, že se jedná o remake, tak jde o dost povedený hixploitation se sympatickým přístupem a láskou k danému žánru. Spousta odkazů na kultovní fláky jako je třeba Deliverance, a ještě víc povědomých tváří, které hororový fanda musí zkrátka ocenit. Do toho městečko plné šílených psychopatů, nádherných kočiček s velkýma kozama, podivných individuí a ošukaných ovcí. Nutné modernizace se dočkala hlavně brutalita, která vám vysloveně stříká do tváře: pěkná dávka gore a nápaditých mordů, z nichž vybrat nejlepšího kandidáta je zatraceně těžký (každopádně koně, zvon a pálenku si budu pamatovat dlouho). ()

Galerie (12)

Zajímavosti (6)

  • Na konci filmu se objeví časopis Famous Monsters. (-Bomba-)
  • Natáčení probíhalo ve Westville v Georgii. (Terva)
  • Ve scéně, kdy dojde ke čtvrcení těla pomocí koňů, jsou od těla odděleny všechny končetiny a trup zůstane na místě. Trup těla by však měl zůstat přichycený k jedné z končetin. (Terva)

Reklama

Reklama