Elsa Anrewsová je rozvedená, věčně zaneprázdněná žena, která prožívá krizi ve vztahu se svou dospívající dcerou Anabel. Každá má svůj život plný překážek a svých problémů. Ani jedna nerozumí té druhé. Obě dvě si navíc závidí život. Matce se zdá výhodnější být mladou a někoho poslouchat na slovo, zatímco dceři připadá skvělé být dospělou a rozkazovat. V pátek 13. nahlas obě vysloví přání. Přejí si být v kůži té druhé a talisman který jim dal Elsin nápadník to splní. Najednou si vymění těla a mají čas poznat život té druhé v komediálně laděné situaci. (oficiální text distributora)

JohnnyD

Pôvodný film síce som nevidel, ale prvý remake fillmu Freaky Friday s Jodie Foster z roku 1976 sa mi celkom páčil. Je to svižné, vtipné, dobre obsanené a to všetko aspoň trochu ničí pocit (a fakt), že sa pozeráme na televízny film. Teda, ak by som na tento film natrafil v kine, dostalo by to o jednu hviezdičku menej, ale v piatok poobede toto nemôže zaškodiť. Navyše Shelley Long na kolieskových korčuliach je fakt úžasná. ()