poster

Red Force 3

 • Hong Kong

  Huang jia shi jie zhi III: Ci xiong da dao

 • Hong Kong

  皇家師姐III雌雄大盜

 • Hong Kong

  Wong ga si je ji III: Chi hung daai do

 • anglický

  In the Line of Duty 3

 • anglický

  In the Line of Duty III

Akční

Hong Kong, 1988, 90 min

 • drankeryth
  ***

  Je to obycajny priemer, kde sa najvacsi doraz bral skor na take detektivne patranie, aj ked tam nechybali bojove sceny. Tie sa mi zdali trosku take slabsie, akoby tomu nieco chybalo. Dej filmu sa pomalicky dostaval do finale, ktore na konci bolo nejake narychlo spichnute. Zdalo sa mi to nejako odflaknute a zjednodusene. Hlavnu rolu dostala Cynthia Khan, ktora sa do tej ulohy hodila dokonale, ako rit na serbel:) Od komedialneho ovplyvnenia sa upustilo, ako tomu bolo v predoslom dieli. Jeden zaber predsa len dostal priestor pre tento prvok, ked jeden chlapik chcel uniknut pred policajtkou drziac sa rezervy, akoze na aute:) To bola podarena scena pre usmev na tvari:) Celkovo to neni spatny film, ale ani nie moc nadpriemerny.(11.10.2012)

 • choze
  ***

  V sérii dochází ke střídání stráží a po Michelle Khan/Yeoh nastupuje Cynthia Khan, která je celkem adekvátní náhradnicí, jen má smůlu, že vyfasovala díl, ve kterém je dosti slabá choreografie bojových scén. Po komediální dvojce humor opět ustoupil do pozadí a po brutálním masakru nevinných v klubu v jedničce, se tady dočkáme neméně brutální loupeže šperků, při níž zařve rekordní počet policistů a později nechybí tradiční hongkongské klestění si cestu davem střelbou do kolemjdoucích. Finále je rovněž slabší a taky chybí typický force melodram na konec, i když kladné postavy předtím prořídnou. Ale jsou tu dvě scény, které si pamatuju ještě z puberty a vy nejspíš taky: 1. Utíkající zločinec naskočí na rezervu vzadu na odjíždějícím džípu, ale ukáže se, že je to jen papundeklový stojan, auto odjede bez něj a Khan ho z něj skopne. 2. Atentát na strýčka Khan v nemocnici pomocí dálkově ovládaného modýlku vrtulníku s trubičkou dynamitu na každé lyžině.(1.4.2007)

 • Pecival
  ***

  Po parádní dvojice poněkud sešup dolů. Že není strmější je zásluhou poslední půlhodky, kdy se dočkáme několika povedených souborů. Bohužel chybí dostatek odlehčených momentů (dokonalí tři zlodějíčci prostě nešli nahradit a tým policajtů je podstatně slabší). Některé scény jsou ovšem solidní, jako je například masakr při loupeži diamantů.(14.12.2009)

 • PetrPan
  *****

  In the Line of Duty potřetí a poprvé s mou ranou platonickou láskou Cynthií Khan. Byla mou druhou, hned po Michèle Mercier. Nutno říci, že tady ještě neměla onen sex-appeal, kterým si mne omotala kolem prstu v následujících dílech. Ale už její vystoupení s natrženou sukní uniformy hned na začátku, ach ty nohy, přináší potěchu nejen pro oko akčního diváka. Hlavní a chytlavá dějová linie o dvou rudých teroristech, konečně má český distribuční název své opodstatnění, je trochu zprzněna odlehčenými scénkami s jednotkou nezkušených policistů, do níž naše Cynthia aka Rachel Yeung patří, ale nijak výrazně. Navíc ono odlehčení vezme rychle za své a dočkáme se nefalšované a kruté cesty za pomstou, a to na straně dobra i zla. Tady bych se na chvilku rád zastavil a pochválil překvapivě nijak šablonovité záporné postavy, které ač peklu propadly nenávratně, tak jim jejich charaktery věříte. A to není v téhle době, zemi a žánru až tak obvyklé. Pomáhá možná i naplněný milostný vztah obou nešťastníků, jehož projevy zaznamenala i kamera a jedná se o erotickou vložku par excellence a pro mne osobně další velké a příjemné překvapení. Martial art je tradičně na špičkové úrovni a byť soubojů se nedočkáme v míře vrchovaté, tak v tomto případě je beze zbytku naplněno pravidlo o kvantitě vyvážené kvalitou, ultimátní podívaná bez kompromisů! Dal bych čtyři, avšak vzhledem k zdejšímu hodnocení, na truc chčiju proti větru plný počet hvězd!(13.7.2015)

 • sniper18
  ***

  Je to celkom dobrý akčný film zo známej Hong Kongskej akčnej série. Má dosť dobrý príbeh o dvojici zlodejoch, medzinárodných teroristoch, ktorí vykradi výstavu šperkov, ale nie je moc dobre spracovaný, pretože sa tu nájde viacero síce nie je zlých, ale aj tak slabších miest. Hlavná hrdinka z predchádzajúcich dielov, Michelle Yeoh je tu nahradená Cynthiou Khan, ktorá sa síce Michelle Yeoh nevyrovná, ale je to dobrá nástupkyńa. Akčných scén tu nie je málo, ale na väčšinu si treba počkať do druhej polovice. Najviac sa mi páči finálny súboj, kde Cynthia Khan bojuje v pracovnej hale s dvojicou teroristov, pričom oboch zabije zaujímavými spôsobmi alebo výborná akcia na ceste medzi autami, ktorá obsahuje viaceré zaujímavé spomaľovačky, ale zaujal ma aj súboj z prvej polovice, kde hlavná hrdinka naháńa protivníka a pri každom kontakte dôjde k súboju a vyzdvihnúť musím hlavne ukončenie tejto scény, ktoré je dosť originálne. Akčné scény nemajú až tak moc dobrú choreografiu, ale sú nápadité a oceńujem aj to, že prakticky vždy, ked´ zločinci vytiahnu zbrane umierajú civilisti, ale aj policajti. Na filme oceńujem aj nedostatok humoru, ktorého v porovnaní s predchádzajúcim dielom radikálne ubudlo. Pre mńa je to ešte slabší diel ako dvojka a menej z tejto série sa mi už páči iba šestka. Objektívna kvalita filmu- 62%, film sa páči mne na 63%.(16.7.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace