Nahá jezdkyně (E05) (epizoda)

Nahá jazdkyňa

Historický / Krimi

Slovensko, 2017, 50 min

Peter Begányi

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• Crocuta

Zdlouhavost vyprávění zde dosahuje prozatímního vrcholu - šaškování dvou přiblblých strážníků zabírá stále více místa na úkor smysluplného děje a více než co jiného připomíná trapnou a značně nepovedenou nápodobu komediálních momentů z "Četnických humoresek". Příběh se téměř nikam neposouvá a já se začínám čím dál víc nudit...(9.2.2018)

• LadyPupu

Nahou jezdkyni jako takovou komentovat nebudu, protože když už se má nějaká nahá frajerka prohánět na koni, měli tvůrci sáhnout po někom hezčím. Jinak jde ale o velmi vydařený díl, vrátilo se opět ve větší míře špičkování Koleníka s Majerem, do kterého byly tentokrát zataženy i děti ("Tato, to je ten debil z mesta?"), určité mysteriózno a napětí. Takže za 4* a s přáním, ať to bratia Slováci neposerou, jako se to povedlo nám u Labyrintu II.(4.4.2017)

Slušný díl, jen to tempo je trochu ospalé. Pořád si velmi užívám vizuál.(3.2.2018)

• Ozzy2

Jde to celkem do kopru.Ti dva vylízaní četníci už to strašně přeháněj a seriál to ničí.Ještě, že tam je civilně hrající Majer.(4.2.2018)

Jeden z tých lepších dielov. Zápletka sa pomaly začína zauzľovať a to je len dobre. Duo Koleník/Majer sú výborný. Avšak tý dvaja žandári mi začínajú pekne liezť na nervy. Nemám rád takýto nasilu robený humor. A tu sa zrovna nehodí, aj keď zasa musím priznať, že si na nich začínam zvykať.(16.2.2018)