UFO - Es ist hier

Horor / Sci-Fi

Německo, 2016, 83 min

Stefan Mohr

Daniele Grieco

Parta studentů filmové školy natáčí dokument v zoo. Během natáčení začnou z ničeho nic zvířata šílet a to protože na obloze létá nějaký objekt. Když objekt dopadne na zem studenti se rozhodnou jít na místo kde dopadl. - Ze začátku trochu taková Blair Wich.. Štve mě že na kameře nebylo vidět pořádně monstrum. Chování postav bylo občas nelogické.. Horší 3(30.5.2017)

• Marceloo

Pätica študentov natáča dokument v miestnej ZOO. Uprostred natáčania zachytia na kameru zvláštny objekt padajúci z neba. S vidinou senzačného objavu a zárobku vyrazia na miesto dopadu, lenže tam ich čakajú najhoršie chvíle ich života. - Asi nemá zmysel písať sem, že to bolo celé amatérske a extrémne chaoticky natočené. Dajú sa pochváliť aspoň masky, ktoré nie sú nič extra, ale stále lepšie ako počítačové efekty. Tiež tá pekná farma na konci a možno to bude znieť trochu zvláštne, ale oceňujem aj to, že to natočili po nemecky, pretože keď sa snažia herci z anglicky nehovoriacich krajín rozprávať anglicky, vždy sa na tom smejem. Takto som si aspoň trochu oprášil nemčinu a nemusel som zase stále dookola počúvať oh shit, oh fuck alebo you fucking cunt.(19.5.2017)

• JASON_X

Pro mě naprosto nekoukatelné cvičení partičky amatérských vidláků s ruční kamerou. Je mi záhadou, jak se podobně zhovadilé kousky můžou vůbec dostat do nějaké distribuce. A fakt, že všichni hlavní hrdinové jsou bílí Němci křesťanského původu, považuju za drzou a odpornou diskriminaci ostatních náboženství a latentní rasismus. Tvůrci filmu jsou nejspíš příznivci populistů, nacionalistů a neonazistů. Myslím, že všechny současné západoevropské filmy by už konečně měly automaticky začít zohledňovat přítomnost početných tureckých, arabských, kosovských, afghánských, pákistánských, nebo somálských (a ostatních negerských) menšin a pomoci jim se zviditelňováním a s integrací do společnosti. Já to tak ale nenechám a od teď tedy pokaždé, když uvidím nějaký evropský film bez jediné barevné tlamy v jedné z hlavních rolí, budu promptně posílat stížnost k Evropskému soudu pro lidská práva ve Strassburgu. Pravda a láska musí přece zvítězit nad lží a nenávistí, kurvadrát!(14.4.2017)

• kaylin

Snímek „UFO: It Is Here“ hraje na found footage klasiku. Roztřesená klasika nesmí chybět, k tomu obraz, který není moc kvalitní, aby bylo jasné, že to je kamera ruční, do toho skupina lidí, která je vám opravdu ukradená, a nakonec dějová linka, která mě hodně zklamala. Tohle je tak klasické schéma nějaké vetřelce, respektive parazita, že prostě není moc o co stát. Nic zajímavého se zde neděje.(16.10.2017)

Skupina studentů (3 kluci 2 holky) natáčí v zoo jakýsi dokument. Během natáčení, ale vidí spadnout Ufo tak je to zaujme a jde natáčet. Mezitím postupně mizí a něco je honí. Na německý horor docela slušné je škoda jen, že se v plné kráse neukázal E.T, a, že většina filmu nejde absolutně nic vidět. 60 procent(15.4.2017)