Bývalý policista Mike Aguayo se dostal kvůli svému příteli a někdejšímu policejnímu parťákovi Eddiemu do maléru už dříve. Přesto se snaží znovu svého druha vytáhnout z bryndy, což ho opět dostane do velmi nebezpečné situace. Eddie seznamuje Mikea se svým tichým společníkem Carlosem Riverou. Ten je synem portorického kmotra a hodlá si koupit únos své údajné manželky za dvě stě tisíc dolarů. Mike zprvu odmítne, nicméně Carlos vyvine na Eddieho takový tlak, že Mike nakonec souhlasí... (oficiální text distributora)

ScreamJay

Lamas v seriózním thrilleru? Nechce si zajít chuť lidi! Tohle téma, že někdo najme dobře vypadajícího týpka aby svedl jeho ženu, to už tu v nejrůznějších podobách bylo mnohokrát. A aby přišel film s něčím originálním což by ho trochu odlišilo, na to už neměl nápady, herce, sílu. V celku je to nijak zvlášť povedený televizní film, jenž v periodicích titulují thrillerem, kde ani výše zmiňovaný Lorenzo Lamas nemůže využít půlku svého hereckého umění jenž tkví v pěstech a kopech. Vlastně se ani tvůrci nesnaží film někam povýšit, odvyprávějí si to svoje ale jak? No třeba zajímavá dvojice na sebe navazujících replik: „Přerazils mi čelist“ a Lorenzo na to: „Tak mluv!“ Základy medicíny netřeba znát, stačí se jen zaposlouchat a zajímavá blbina je na světě. Tohle není odpad, to bych filmu křivdil. Na televizní poměry a ve srovnání s jinýma absurditama co si hrají na thrillery to nebude ani na čistou jednu hvězdičku, ale jednu a půl. Čas zabijete a záhy zapomenete, že jste něco podobného kdy viděli. ()