poster

Poslední svědek (TV film)

 • Kanada

  Caracara

 • slovenský

  Posledný svedok

Thriller / Akční / Drama

Kanada, 1999, 95 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • MI-380
  **

  Průměrný thriller, který se díky ďábelskému lukostřelci a nesmyslům v poslední třetině prostřílel k podprůměru. Dvacet minut mi trvalo, než jsem pochopil, že se nedívám na Posledního svědka z roku 1989, na kterého jsem se těšil, ale že se místo starého Burta Reynoldse musím spokojit s mladou Natashou Henstridge, což mi většinou docela vyhovovalo. 40% (44% je průměr 26 hodnotících přede mnou).(19.10.2013)

 • wayne99
  ***

  Tenhle snímek mi vzdáleně připomíná jeden akční film s Jean-Paul Belmondem – taky v něm jde o likvidaci prezidenta jakési smyšlené Africké země. Ale zatímco v Profesionálovi je hlavní hrdina kladnej a má to místama i určitý komediální scény (asi jako všechny filmy s Belmondem) – tak tady je najatej vrah bezohlednej zabiják. V Posledním svědkovi hraje hlavní roli Natasha Henstridge a hraje jí opravdu skvěle (pokud nebudete zapomínat na to, že je vlastně hrající modelka) – všichni kdo jí mají zaškatulkovanou jako pěknou ženskou, která dělá ve většině svých filmů pouze ozdobu slavnějším hercům, budou určitě překvapeni. Zajímavá je taky postava matky-alkoholičky hlavní hrdinky – tu si zahrála Lauren Hutton, kterou si pamatuju hlavně z filmu Americký gigolo s Richardem Gerem. A nenechte se zmást obrázkem na přebalu, ze kterého by se mohlo zdát, že se to celý odehrává v nějaké kanadské divočině – děj filmu je až na vyjímky z New Yorku.(1.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace