Yes, We Fuck! (festivalový název)

Yes, We Fuck!

Dokumentární

Španělsko, 2015, 59 min

Takový upřímný a přitom milý a hodný postpornografický film o sexu/alitě a funkční diverzitě.(8.11.2016)

• Sticks

Nezvládnutý politický "dokument". Snímok (nedá sa to označiť ani ako za film) vôbec nepochopil sexualitu ani rôznorodosť človeka s postihnutím. Celé sexuálne cítenie degraduje na koitus a deviácie, ktoré ukazuje chlípne na plátne. Vrcholom všetkého je implikácia politickej roviny do celého filmu. Ak sa toto skutočne deje vo Španielsku, tak tam majú obrovské problémy. Prvá časť ukazuje sexuálne nevyhranené osoby, ktoré vozia ľudí s postihnutím na obrovský grupáč. 1 z aktérov označuje sex za zábavu a očividne sa aj baví na ostatných!!! v 21. storočí! Úbohé zvlášť pri tom, že sexualita ľudí s postihnutím je vďačné vedecké téma, kde existuje OBROVSKÉ množstvo publikácii a odborníkov. Rozpočet filmu bol asi 0 pesos/euro, pretože žiadny odborník sa nedostal ku slovu, len spodina. Druhá časť ukazuje pornografickú dominu. Film je plný explicitných scén, vôbec sa nevenuje problému sexuality ľudí s postihnutím a len ukazuje jebačky. Vydržal som 30 minút, v časti filmu je preukázateľné zneužívanie ľudí s postihnutím.(16.11.2016)