Jedovatý břečťan 3: Pokušení

Elisabeth A. Scott

Kostýmy:

Kristen Anacker
  • Hapretor

No, co napsat ... jsem chlap ... myslim jen pérem ... Dějově je to o ničem ... odpad ... ale můžu svědomitě a upřímně říct, že Jaime Pressly je / byla v té době nejvíc sexy herečka a hot mrcha ve své roli, co jsem dosud viděl, byl jsem doslova učarovaný tím jejím tělem ... to se jen tak nevidí ... jak to, k sakru, natáčeli ... dyť já bych hrát s ní nevydržel ani pár minut ... - víte, jak to myslím ... :) ... takže sumasumárum ... velmi debilní příběh s podprůměrnými až žádnými hereckými výkony ale přímo ďábelsky krásnou Jaime Pressly ... nemoh sem z toho ... ufff .... ach ...(15.12.2018)

Po lehkém pointovém experimentu ve dvojce se série ve trojce vrací k prověřené zápletce i kostře dílu prvního (dokonce na něj, respektive její hlavní postavu hned dvakrát odkáže, tentokrát je totiž hlavní zápornou hrdinkou dívka, která měla sestri jménem Ivy) a v podstatě ji zcela kopíruje (s větší erotickou otevřeností) a pro odlišení jen poskytuje a odhaluje jasné motivy konání. Problém tedy je, že jde v podstatě o kopii jen s obměněnými hereckými představiteli a představitelkami. Protože to takhle nutně ztrácí na napětí a překvapení (tohle je čitelné jako ranní tisk). Jaime Pressly se tak musí fakt hodně snažit. Mě byla Jaime vždycky tak nějak nesympatická, v jejím výrazu, pohledu a tváři je prostě něco odrazujícího, nesympatického a iritujícho. Mí prostě svinský pohled, který se pro podobné role perfektně hodí. Možná asi musela dospět, aby se ten pocit z ní začal vytrácet a už se zhostila i rolí, kde mi vyloženě sedla. Tady se snaží a i jí to vychází. Nezvedá celý film nějak moc vysoko z obyčejného "televizně-videového" dostačujícího průměru, ale i kvůli ní (a služce) se na to dá v pohodě dívat. I když na Drew z jedničky nemá. Viděli-li jste povedenou jedničku, prakticky nic nečekejte.(10.3.2017)

• Tommassi3

"Tomu nevěřím !! Nemůžu uvěřit, že by mě podváděla, když já jsem jí věrný !!" ;) Třetí příspěvek ubohoučké sérii Poison Ivy, která se snaží svoji prázdnotu a pitomost maskovat za škatulku erotický thriller, mě překvapivě bavil nejvíce pouze díky Jaime Pressly, která se opravdu velmi snaží, je neskutečně sexy, byť se ukazuje úplně nahá o poznání méně často než její předchůdkyně Drew Barrymore a Alyssa Milano, tu pomatenou holčičku jí věříte, ale prostě nemá co hrát, její postava promenující se městem jen v koženém kabátku je k smíchu.. Máme k dispozici celkem zajímavé momenty i charaktery, bohužel vše je odpudivě nedotažené, třeba Viola by se rozdala už ve třinácti, na její sestru později ani nepřijde řeč, naopak Joy v podání rozkošné Megan Edwards je po matce frigidní nanynka s jasně obsedantně kompulzivní poruchou, což však tvůrci zase později naprosto ignorují, její přítel Michael tragického hezouna Grega Vaughana coby smažka na odvykačce dík Viole znovu čichne ke svému, ale později je zase úplně happy, to vše jasně naznačuje, že Karen Kelly si asi taky něco smrkla, když látala scénář, v němž vyzdvihuje určité znaky týkající se hlavních postav, aby je následně nechala naprosto plavat, právě zde logika varovně zdvihá prst, samozřejmě, že prostředníček, jakoby se snažila odvést divákovu pozornost, aby si neuvědomil, jakou bezbřehou sračku to vlastně sleduje !! I všechny erotické scény zavání spoustou kýčovitých klišé, navíc ta příchuť S/M už hraničí s trapností, nakonec však Jedovatý břečťan 3 tentokrát přes totální průhlednost a předvídatelnost děje příliš nenudí, vše totiž velmi svižně odsýpá, což má na svědomí především výborná práce kameramana Poláka Felikse Parnella, který se otrkal především u seriálu jako Tráva či CSI, ovšem doplácí na naprosto idiotský scénář plný nedomyšlených nesmyslů, finální záběr s absencí dotažené pointy a záběrem na měsíc, kdy máte symbolicky k názvu filmu také Pokušení, ale vymazat si paměť o posledních 95 minut, mluví za vše !! Soundtrack Rega Powella, který bodoval spíše hudbou k rodinným komediím typu Kdopak to mluví, vyznívá do ztracena a ve výsledku film rozhodně není thrillerem, jen velmi špatnou komedií bez vtipu s příchutí lehké erotiky, která směšně působí pouze v okamžicích, kdy se tváří vážně, tedy více než polovinu stopáže, čímž nás Kurt Voss připravil o veškeré napětí.. Mimochodem už jste někdy viděli úspěšnou tenistku s takovýma nohama ?? ;)(20.8.2013)

• Lovely.Bones

O malý kousek lepší než druhý díl. Asi o tak velký kousek, jako kolik nosí Jaime Pressly ve filmu oblečení. Ale opravdu, casting Jaime byla ta nejlepší možná volba, protože ze všech Ivy je rozhodně nejvíc sexy. A také se tu ze všech nejvíce obnažuje. O to je zase chudší děj, jehož rozsah se skrouhnul na minimum v podobě toho, že se celý děj odehrává v jednom baráku. Musí se ale uznat, že v poměrně velkém ;-) Nejlepší část je opravdu pro ty, jako jsem já, co si chtějí dát všechny díly za sebou (což, prosím, nedělejte), protože úplně na konci filmu SPOILER Jaime zemře stejným způsobem, jako Drew v prvním díle, kde jí hlavní postava drží za řetízek na krku, ten praskne a záporná postava spadne. V prvním díle z balkónu, ve třetím ze schodů. KONEC SPOILERU Nicméně, jedná se o brak největšího kalibru, který se natočil jenom kvůli Jaime, která byla (a bohužel, stále je) natolik hloupá a vlezla do takhle špatného filmu. Ale tohle je její první film, takže jsem ochotný jí to odpustit ;-)(2.3.2016)

Erotický experiment prevažne pre mužov maskujúci sa za thriller. Elektrický atmosférou, pozitívne nabitým nábojom a psychologickými prvkami, sa stáva zaujímavým exotom skupiny 18+. Určite sa oplatí raz vidieť. V poslednej časti série uvidíme Jaime Pressly v nezabudnuteľnej úlohe zvodkyne a intrigánky, ktorá postupne rozvracia rodinu. Túto otrávenú myseľ, by ste nechceli mať za susedku, nieto ešte za spolubývajúcu. Náš kvietok má však príliš dlhé tŕne. Nájde sa v rodine vôbec niekto, kto odolá jej voyerizmu, keď šaty Jaime počas filmu vôbec nedržia a neustále padajú? Psycho tentoraz prichádza vo forme fanatického charakteru. Boj rodinky o poctivosť môže začať.(25.8.2009)