Jedovatý břečťan 3: Pokušení

Scénografie:

Elisabeth A. Scott

Kostýmy:

Kristen Anacker

"IT'S NOT THE PAIN THAT GETS THEM OFF, IT'S THE FEELING OF SOMEONE ELSE BEING IN CONTROL." ------------- Áno, celú sériu filmov Poison Ivy som zhliadol len kvôli tomuto tretiemu dielu, lebo však čo iné by som ja mohol robiť. Či to stálo za to závisí len od toho, ako veľmi ti nevadí sledovať tie najväčšie filmové sračky pod slnkom a od toho, aké pocity tebou prechádzajú po pohľade do očí slečny na plagáte filmu. Poison Ivy 3 je vizuálnou poctou pre vtedy začínajúcu Jaime Pressly (tie tri hviezdy sú za to) a skutočne o nič viac tu nejde. Darmo hľadať viac a darmo písať viac. Pozri sa na plagát, chceš? Sťahuj & sleduj. Nechceš? Tak potom ani film. Druhý replay už hneď zajtra!(30.9.2019)

Po lehkém pointovém experimentu ve dvojce se série ve trojce vrací k prověřené zápletce i kostře dílu prvního (dokonce na něj, respektive její hlavní postavu hned dvakrát odkáže, tentokrát je totiž hlavní zápornou hrdinkou dívka, která měla sestri jménem Ivy) a v podstatě ji zcela kopíruje (s větší erotickou otevřeností) a pro odlišení jen poskytuje a odhaluje jasné motivy konání. Problém tedy je, že jde v podstatě o kopii jen s obměněnými hereckými představiteli a představitelkami. Protože to takhle nutně ztrácí na napětí a překvapení (tohle je čitelné jako ranní tisk). Jaime Pressly se tak musí fakt hodně snažit. Mě byla Jaime vždycky tak nějak nesympatická, v jejím výrazu, pohledu a tváři je prostě něco odrazujícího, nesympatického a iritujícho. Mí prostě svinský pohled, který se pro podobné role perfektně hodí. Možná asi musela dospět, aby se ten pocit z ní začal vytrácet a už se zhostila i rolí, kde mi vyloženě sedla. Tady se snaží a i jí to vychází. Nezvedá celý film nějak moc vysoko z obyčejného "televizně-videového" dostačujícího průměru, ale i kvůli ní (a služce) se na to dá v pohodě dívat. I když na Drew z jedničky nemá. Viděli-li jste povedenou jedničku, prakticky nic nečekejte.(10.3.2017)

• kaylin

Film je nakonec nesmírně předvídatelný a nepřinese nic nového. Je v konečném důsledku celkem nudný, na druhou stranu se alespoň snaží trochu té nahoty, o trochu toho šokování. Jaime tady nic moc nehraje, ale to ona nikdy. Stačí to. Její tělo je dost dobré na to, aby to tomuhle kousku vydrželo až do konce. Je to hodně povrchní, ale nic moc jiného s tím nenaděláte. V patnácti vám to bude stačit na noční fantazie. A možná i ve třiceti.(15.12.2013)

• Ichabod

Ano film je opravdu horši než se tu v komentářích píše, ale ani já prostě neodolám postavě Jaime Pressly, protože tady ukazuje hodně a asi naposled. Jaime je prostě Bohyně. Nejen že má blond vlasy a modrý oči, ale ještě má ten svůj suchý hlas a umí i celkem hrát, takže díky ní jsem se na konci i celkem bavil. Film je neskutečně blbý, ale díky Jaime trumfnul aspoň ten s Drew Barrymore a některé záběry tady jsou docela vtipné..... a jiné pekelně hot.(13.5.2009)

• OG_Swifty

Po prapodivny odbocce s Alyssou Milano tu mame opet zlou Ivy, rozvracecku stastne rodinky. Rachiticka neznama hlava si to rozda s septajicim S/M magorem v podani protivny Pressly. Nedokazu rict, jestli to bylo lepsi nebo horsi ve srovnani s prvnim dilem - Drew Barrymore nebyla takovej magor a dalo se ji fandit, obzvlast kdyz proti ni stala opice Sara Gilbert. Tady rachiticka neznama hlava nebyla protivna, naopak Pressly od zacatku neukazala nic, cim by si ziskala moji sympatii. Navic ozvuceni bylo naprosto katastrofalni.. ale pisnicky lepsi nez ve dvojce.(7.8.2017)