Seirei moribito: kanašiki hakai gami (TV seriál)

• Japonsko

精霊の守り人II 悲しき破壊神

• Japonsko

Seirei no Moribito II Kanashiki Hakai Gami

Moribito: Guardian of the Spirit Season 2

Fantasy

Japonsko, 2017

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Seriál se nám posunul do epičtějších rozměrů a děj se mírně rozvětvil, mám však problém trochu s příběhem a postavami, kdy jsou paradoxně zajímavější vedlejší charaktery, než Balsa a její putování. Přijde mi to trochu kostrbatě provázané, navíc mě už trochu unavuje zápletka, že Balsa chrání další dítě... Dean Fujioka jako princ království Rota, nebo Yoko Maki jako Shihana, členka královské kontrašpionáže mohli dostat více prostoru. Můžete čekat více akce, Ayase Haruka je v hlavní roli tradičně skvělá, Kengo Kora se tady mihne jako lehce psychopatický a krvelačný princ Raul císařství, které se chystá dobýt kontinent. Nicméně nemohu dát 3 hvězdy tak omračující vizuální podívané, která má skvělou akci, výpravu, herce, kulervoucí OST (Naoki Sató musí žít snad ve fantasy zemi každý den poslední dva roky, každý motiv dokonalost sama). Děj nám spěje do masivní konfrontace a já se těším na sezónu tři, která by měla začít ještě letos v listopadu, tak držme palce, ať jde vše jako po másle.(2.5.2017)