Reklama

Reklama

Iris

  • angličtina In the Shadow of Iris
Trailer 1

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (15)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Romain Duris a Charlotte Le Bon jsou určitě dobrý výběr pro francouzskou kriminálku. To ale nic nemění na tom, že Francouzi kriminálky za dekády uměly daleko lepší, osobitější, osudovější...prostě takové, jaká Iris není ani z daleka. Navíc tady jde ještě o erotický thriller a tak jsem si tu občas chvílemi přišel jak u Jakubiskova Post Coitum. Prostě blbě. ()

Stillborn83 

všechny recenze uživatele

*SPOILERY. Veľmi nezvyčajný a mierne bizarný príbeh sa začal pekne rozvíjať a od momentu, kedy zistil, že manželka šéfa veľkej banky je niekto úplne iná osoba ako si myslel, dostalo to úplne nový rozmer. Avšak, napokon z toho vo výsledku je totálna prekombinovanosť a niekoľko nečakaných zvratov. Niekedy mi to prišlo až nelogické, ale bavilo ma to ako celok. Navyše skvelá a krásna Charlotte Le Bon bola pridanou hodnotou tohto filmu a Roman Duris bola tiež parádna voľba. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Na první pohled se jedná o zpackaný fingovaný únos, ale postupně se příběh začne zaplétat a nic není tak, jak vypadá. Lespert to s tím motáním možná trošku přehnal, ale vzdor tomu je děj celkem přehledný a všechno to nakonec dává jakýs takýs smysl. Trošku tomu chyběl větší spád, který by místy únavné vyprávění popohnal. Jestli se něco opravdu povedlo, tak to bylo obsazení. Duris podal další vynikající výkon a Charlotte Le Bon je tady nehorázně sexy. Těch 70% je hlavně jejich zásluha. ()

Ivi06 

všechny recenze uživatele

Výborně gradující thriller, který vás nenechá vydechnout a u kterého díky všem těm zvratům nevíte jak to celé skončí. To postupné odhalování pravdy pomocí časových skoků mě bavilo a nebylo nijak zvlášť matoucí... bylo to tak akorát, aby to posílilo napětí a divákovu zvědavost. A hlavně, Duris a Le Bon jsou výborní, věříte jim každý pohled, každou vrásku, každou slzu. Snímek by si zasloužil určitě více diváků. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Film neukazuje nic nového a záměr Lesperta se u mě žalostně minul účinkem. Je zde sex a násilí. manželka bohatého bankéře náhle zmizí a objeví se svět tajných fetišů, zoufalých činů a komplikovaný podvodů. fanoušci dobře natočených evropských kriminálních thrillerů jako Lovci hlav po tomto filmu zaloví. Ale tento erotický thriller Iris tak dobrý není. Sází na zvraty v zápletce a napětí. zvratů je tolik, že se zase můžete vrátit kde jste začali. Ale je to po Francouzku celkem průměrně dívatelné. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama