Epizody(6)

Declan Harp se dál mstí lordu Bentonovi i Společnosti Hudsonova zálivu a obchod s kožešinami je čím dál nebezpečnější. (Netflix)

OG_Swifty

Prvni, potazmo druhy dil otresny. Uplne jsem u nich horel a rikal si, jakou blbost jsem to udelal, ze jsem se na tuhle vec zacal vubec divat. (Ne)herectvi porad stejny, akorat hlavni hrdina zlutozub ma vousy. Momoa je furt drsnej a topornej jako to povestny drevo a vlastne to neni zas az tak prekvapivy, ze to vedle dalsich neumetelu ani moc nevynikne... opet plati jako v prvni rade, ze vlastne nevim, komu jsem fandil.. Guverner vs hospodska byl super trapnej fight, Momoa vs Rusak z Punishera byl taky dost trapnej (navic citelnej), Zlutozub vs drsna indianka je predzvesti hruzy v nadchazejici treti rade a zaverecny fight mezi vdovou a gayem byl asi jedinej TROCHU zajimavej. Pond Cobbs me sral od prvniho dilu a samozrejme je to anomal, takze si ho jeste uziju a jedina jakztakz zajimava postava v podobe Katie McGrath ala vdova svine zaklepala backorama, cimz zhasla i moje jedina jiskra nadeje. Dalsi rady se bojim. ()