Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesor Jim Tanner objevuje, že existuje tzv. mimosmyslové vnímání. V laboratoři se svými spolupracovníky provádí pokusné spojení. Jeho kolegy jsou genetik Margery Lansing, fyzik Carl Melkinen, biolog Talbot Scott a předseda Norman Van Zandt. Dostanou však  varování od profesora Henry Hallsona, že jeden z nich disponuje super-inteligencí schopné ničení a ovládání mysli. Hallson je poté zavražděn a u jeho těla je nalezen nápis ,,Adam Hart,,. Tanner se rozhodne navštívit Hallsonovo rodné město, aby se zde pokusil zjistit co záhadný nápis znamená. (Hans.)

(více)

Recenze (2)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Profesor Jim Tanner (George Hamilton) patří k týmu špičkových vědců, kteří pracují v kalifornském centru vesmírných letů. Mladý biochemik vede projekt, jehož úkolem je stanovit nejzazší hranici bolesti. Tannerův kolega Henry Hallson (Arthur O'Connell ) překvapí tým tvrzením, že jeden z jejich kruhu disponuje zvláštní silou, jež odporuje všem empirickým poznatkům. Nedokáže však určit kdo. Po nějaké době je Hallson zákeřně zavražděn... Jeden z nejlepších sci-fi thrillerů šedesátých let, v němž se spojuje optimismus sci-fi žánru s chladným pragmatismem krimi. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Ale hovno jeden z najlepsich Frylerov 60. rokov, preco potom reziser Byron Haskin nic nenatocil od 1968 do 1984, kedy umrel ? Pribehovo to aj cosi ma do seba,m nehovorim ze nie, len kulisy su plane, tempo take nijkae a v strede je to rezisersky neprijemne ustrelene a s kopu vatovo planych plkov : 45 % ()

Reklama

Galerie (4)

Reklama

Reklama