Film o filmu: Anděl Páně 2

(TV film)
všechny plakáty
Dokumentární / Krátkometrážní
Česko, 2016, 14 min

Jak se Petronel a Uriáš vydali na zem pro ztracené jablko poznání. Pohled do zákulisí natáčení volného pokračování nejúspěšnější pohádky posledních let režiséra Jiřího Stracha s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích. (Česká televize)

kajas

Půvabný doplněk k celovečernímu filmu. Pobavilo hlavně trio Majer + Taclík + Liška a jejich průpovídky. ()

Nathaniell

Možná bysme neměli mít možnost hodnotit dokumenty tohoto typu, protože nám v nich akorát ukáží to, co chtějí, o něčem, co se nám líbilo... Pamatuji si, když hrál Jiří Strach Lotranda v prastaré pohádce a dneska nám tenhle chlap sám pohádky servíruje jako režisér a jde mu to dobře. Ivan Trojan a Jiří Dvořák jsou skvělá kombinace Anděl/Čert, a souhlasím s režisérem, že v druhém díle dozráli a byli ještě vtipnější než v jedničce... Vyrovnat se prvnímu dílu, který sklidil nemalý úspěch, mohlo dopadnout buď relativně dobře, nebo špatně... Ale že překročí stín prvního dílu a posune laťku výš, hádám, že nenapadlo nikoho. Skvěle, skvěle, skvěle! Všichni čekají na třetí díl. Osobně bych doporučil nespěchat a dát si pěkně na čas. :-) ()