poster

Top Gear speciál: Nejlepší závody (TV pořad)

 • Velká Británie

  Top Gear: The Races

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2015, 7x52 min

Hrají:

Matt LeBlanc, Jeremy Clarkson (a.z.), Richard Hammond (a.z.), James May (a.z.)
 • subic
  *****

  Matt LeBlanc ze současného poclarksonovského Top Gearu provází tímto posledním sestřihovým seriálem. Není to tak úplně totéž jako Top Gear speciál: Od A do Z ze stejného roku. Tady Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May závodí, závodí leckde a s lecčím. Další seriál sestříhaný z dřívějších epizod starších dílů, tentokrát už jen vzpomínkový, žádné další závody už nebudou. Je to taková tečka za tím vším, co se dělo pod taktovkou BBC v topgearovských letech 2001(2002)-2015.(4.12.2016)

 • filmmovier
  *****

  Další naprosto parádní sestřih na pokračování toho nejlepšího z Top Gearu. Závody „svaté trojice“ naprosto miluju a spolu s doprovodným a vtipným komentářem Matta LeBlanca to prostě nemá nejmenší chybu, protože to ani žádnou mít nemůže. Závody jsou nejlepší složkou TG a nikdy se neomrzí, takže za mě naprostá spokojenost a nádherné připomenutí starých dobrých časů, i když spoustu z toho jsme viděli už milionkrát, ale co, komu to zrovna v tomhle případě vadí? Mě ne. 100%.(6.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace