Reklama

Reklama

Top Gear speciál: Nejlepší závody

(pořad)
  • Velká Británie Top Gear: The Races
všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní
Velká Británie, 2015, 7x52 min

Obsahy(1)

Vítejte u sestřihu nejlepších závodů v historii Top Gearu! Jeremy, Richard a James se budou snažit vyhrát za každou cenu... (TV Prima)

Recenze (3)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Další naprosto parádní sestřih na pokračování toho nejlepšího z Top Gearu. Závody „svaté trojice“ naprosto miluju a spolu s doprovodným a vtipným komentářem Matta LeBlanca to prostě nemá nejmenší chybu, protože to ani žádnou mít nemůže. Závody jsou nejlepší složkou TG a nikdy se neomrzí, takže za mě naprostá spokojenost a nádherné připomenutí starých dobrých časů, i když spoustu z toho jsme viděli už milionkrát, ale co, komu to zrovna v tomhle případě vadí? Mě ne. 100%. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Nějak nechápu, jaký má význam vzít moderátory z nového Top Gearu a nechat je na pozadí pouštět sestřihy toho nejlepšího z počinů jejich předchůdců. To vše jen za občasného výskytu na kameře s rádoby vtipnou poznámkou. Nápad je to pro mě zcela nepochopitelný, ale sestřih je to překvapivě dobrý. ()

Reklama

subic 

všechny recenze uživatele

Matt LeBlanc ze současného poclarksonovského Top Gearu provází tímto posledním sestřihovým seriálem. Není to tak úplně totéž jako Top Gear speciál: Od A do Z ze stejného roku. Tady Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May závodí, závodí leckde a s lecčím. Další seriál sestříhaný z dřívějších epizod starších dílů, tentokrát už jen vzpomínkový, žádné další závody už nebudou. Je to taková tečka za tím vším, co se dělo pod taktovkou BBC v topgearovských letech 2001(2002)-2015. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama