Top Gear speciál: Nejlepší závody (TV pořad)

Top Gear: The Races

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2015, 7x52 min

Matt LeBlanc, Jeremy Clarkson (a.z.), Richard Hammond (a.z.), James May (a.z.)

Matt LeBlanc ze současného poclarksonovského Top Gearu provází tímto posledním sestřihovým seriálem. Není to tak úplně totéž jako Top Gear speciál: Od A do Z ze stejného roku. Tady Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May závodí, závodí leckde a s lecčím. Další seriál sestříhaný z dřívějších epizod starších dílů, tentokrát už jen vzpomínkový, žádné další závody už nebudou. Je to taková tečka za tím vším, co se dělo pod taktovkou BBC v topgearovských letech 2001(2002)-2015.(4.12.2016)

Další naprosto parádní sestřih na pokračování toho nejlepšího z Top Gearu. Závody „svaté trojice“ naprosto miluju a spolu s doprovodným a vtipným komentářem Matta LeBlanca to prostě nemá nejmenší chybu, protože to ani žádnou mít nemůže. Závody jsou nejlepší složkou TG a nikdy se neomrzí, takže za mě naprostá spokojenost a nádherné připomenutí starých dobrých časů, i když spoustu z toho jsme viděli už milionkrát, ale co, komu to zrovna v tomhle případě vadí? Mě ne. 100%.(6.12.2016)