Beneath the Valley of the Ultra-Vixens

Komedie / Pornografický / Krimi

USA, 1979, 93 min

Roger Ebert

• korok

Vzhledem k tomu, že se jedná o poslední Meyerův film, a také jsem si ho tedy nechal ze všech na konec, si dovolím krátce zhodnotit, že tvorba tohoto režiséra je, co se dějové stránky filmů týče, většinou podprůměrná až slabá. Tento film o "ultra-vixens" nevyjímaje. Hlavním tahákem jsou u všech půvab a horní vnady modelek/hereček, což je skutečně pro heterosexuální muže (či lesbické ženy) pastva pro oči. V té době to asi byly dosti odvážné a kontroverzní počiny, které si díky tomu vysloužily zájem. Z dnešního pohledu to již však nestačí. Příběh je příběh. A ten dosti pokulhává. Prostě kdyby tam všude nebyly ty pohledné prsaté ženy ale nějaké obyčejné, tak by to u mnohých filmů bylo zralé na odpad.(14.7.2020)

• sedm.1

Velký kozy,ještě větší kozy,trapní herci,blbej děj...jo a málem bych zapoměl,ještě véééélký kozy.Bez těch velekozatejch hereček-nehereček naprostý shit,takhle dvě * za levou vééélkou kozu a pravou vééélkou kozu.Russ Meyer a mé první setkání s jeho "prsotvorbou",legendy o jeho slabosti pro megadudy nelhaly,bohužel natočené mi to přišlo jako ty nejtrapnější staré německé erotické komedie.Ale byly tam fakt velký kozy :).(5.12.2007)

• molotov

Na komedii proklatě málo vtipné.(14.5.2006)

• RetroMan

Francesca "Kitten" Natividad (http://cowsinartclass72.tumblr.com/post/22529900778/kitten-natividad) v hlavní roli posledního Meyerova filmu ze série "vixens". Neukojitelná a posedlá sexem vyhledává mužské partnery a není příliš spokojená se svým mužem. Moc uječené, samozřejmě lehce humorné (a la německá série o třech Švédkách), eroticky nabité. Jenže mi přišlo, že už se Meyer ve svých filmech často opakuje (opakuje několikrát nejen své záběry, ale používá záběry i ze svých předchozích filmů). Kromě prsaté Kitten ve filmu vystupují i černoška June Mack (http://www.rottentomatoes.com/celebrity/june_mack/), která se mi nelíbila. Naopak krásná byla Sharon Ceccatti (http://www.bwlewis.info/tag/sharon-ceccatti-lesbian/) v roli sestřičky.(21.12.2012)

Celý se to odehrává v buranskym městečku, kde žijou ženský s gigantickejma kozama a šukaj co se dá. Nejvtipnější je scéna s buzerantskym doktorem, co se snaží dostat hlavního hrdinu ze skříně motorovkou, zatímco si to hrdinova žena rozdává se setřičkou ve vedlejší místnosti.(24.3.2007)