Soukromé očko

(TV seriál)
  • Kanada Private Eyes
Drama / Krimi / Komedie
Kanada, (2016–2021), 43 h 50 min (Minutáž: 42–44 min)

Předloha:

Gare Joyce (kniha)

Shawn Pierce

Jason Priestley, Cindy Sampson, Barry Flatman, Ennis Esmer, Clé Bennett, Nicole de Boer, Mimi Kuzyk, Sarah Allen, Adam Copeland, Hrant Alianak, (více)

Série(5) / Epizody(60)

Matt býval skvělý hokejový hráč a teď se živí tím, že vyhledává hokejové talenty. Když objeví, že jeden jeho svěřenec bere steroidy, obrátí se na soukromého detektiva. Brzy zjišťuje, že by byl sám dobrým vyšetřovatelem... (TV Prima)

Lacike

Standardna kriminalka urcena skôr zenskemu publiku. Pripady nie su prilis brutalne a ani nie su predvidatelne, takze by mali fanusikov zanru celkom uspokojit. V hlavnej ulohe je stale velky sympatak z BH 90210 Jason Priestley. Za partacku ma sexicu Cindy Sampson. Chemia medzi nimi funguje perfektne. Neustale sa vtipne doberaju. Rovnaky dôraz ako na pripady je kladeny aj na sukromny zivot hlavnych hrdinov. CZ dabing je tiez slusny. Takze vysledkom je idealny pohodovy serial na Prima Love. Bohuzial mne krimi zaner nevyhovuje a tak som vydrzal len 3 epizody kvôli Brandonovi. 5/10. ()

honorka

Po shlédnutí prvního dílu jsem zatím celkem spokojena. Jason Priestley příjemně překvapil, uvidíme, jak to bude pokračovat dál. ()

Sidenius

příjemná blbina.. patřím ke generaci která ,,Brandonovi 90210" odpustí asi cokoliv :) bývalá hokejka co by soukromé očko a občas se i zasměju, vtipný scénář - ideální na usnutí. Co jiného čekat ()