Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Mankillers, The

(USA)

Faster Pussycat! Wham! Bang!

(USA)

Faster Pussycat, Kill!... Kill!

(USA)

Faster, Pussycat! Go! Go!

Leather Girls, The

(USA)

Faster Pussycat... Kill! Kill!

Krimi / Thriller / Drama / Komedie / Akční

USA, 1965, 83 min

Walter Schenk

Russ Meyer

Co to sakra? Béčko jak kráva, ale velmi dobře natočené. S velmi dobrým soundtrackem a velmi velkými ňadry. Jinak važně kravina, ale komu to vadí.... Ladies and gentlemen - welcome to violence!(18.10.2007)

Tři dračice s vyvinutým hrudníkem hledají trochu povyražení v kalifornské poušti, kde zabijou chlapa a jeho přítelkyni vezmou jako rukojmí. Cesta je zavede až na ranč ke starému muži a jeho dvoum synům, kde se pokouší zjistit, kde má stařec schované peníze. Vše spěje k závěrečnému dramatickému vyvrcholení...Během celého filmu se má pozornost přesouvala od pohledu do do nepřehlédnutelných výstřihů ke skvěle napsaným dialogům. Rozhodně nejde o nějakou akční jízdu plnou sexu, ale je to zábava, která nenudí, pokud nemáte vysoká očekávání. Černobílá kamera je skvělá, výborný je soundtrack, střídající jazzové motivy se saxofonem, který se vám zadere do hlavy a orchestrální hudbu. Plus báječný titulní song ve stylu bigbítu 60.let. Mě těch 80 minut uteklo rychle.(28.9.2003)

Horká poušť ve spojení s ladnými křivkami tří krasavic, z nichž alespoň jedna stojí opravdu za to, vytváří atmosféru, která posílena černobílým materiálem a často se opakujícími detaily na dívčí vnady, dokáže přímo nakopnout do rozkroku. Co na tom, že prostřední část filmu smutně tápe a hledá sama sebe. Otevřený, i na dnešní dobu více šokující než směšný, začátek vzpruží tak, že si je divák schopen bez hlesu vychutnávat obrázky bez jakéhokoliv vyššího cíle a ponořit se do onoho animálního stavu, ve kterém jsou důležité jen dvě věci. Zabíjet abys přežil, přežít aby ses mohl množit.(2.8.2005)

Rozpočet $45,000Tržby USA $36,122Tržby Celosvetovo $-(23.5.2009)

Jasně je to béčko jako vyšité, ale nelze tomu odepřít jistý filmový půvab a režisérovo obrovské nadšení pro věc. Kamera mi přišla výborná, stejně jako exteriéry a vůbec celkově se na ten film hezky kouká. Navíc soundtrack je dosti poslouchatelný. K tomu připočtěte geniální casting v čele se superzlou Varlou, která zabíjí chlapy holejma rukama, nožem dokáže házet klidně 100 metrů a autem jezdí lépe než Paul Walker s Vinem Dieselem dohromady. Dále mě utkvěla Billie, která měla neuvěřitelný sex-appeal. Třetí ze striptérek Rosie byla zajímavá pouze svým nesrozumitelným portorikánským přízvukem. No a ta poslední scéna, když jeep s přeživšímy odjede do pouště doprovázen chytlavým songem je používána dnes a denně (teď mě zrovna napadá akorát "Od soumraku do úsvitu" nebo "Feast" ale určitě by se našly i jiný filmy).(19.11.2006)

Hmmm... nuda to nebyla, ale nějaký pořádný odvaz taky ne. Film mě překvapil solidní režií, kamerou i dynamickým střihem. Možná je problém v tom, že se žádná z těch koček nesvlékla. Zkusím si sehnat další Meyerovy pecky a pak uvidíme...(29.5.2006)

Tři tanečnice s ohromnými přednostmi a nemenšími zadnostmi si odskočily od striptýzových tyčí, naskočily do tří našlapaných vozidel a vyrazily za relaxem. V souladu s úvodním upozorněním komentátora se odreagovaly násilím nerozlučně spojeným se sexem, přičemž 50% postav tuto kombinaci nepřežilo. Musím se přiznat, že jsem řval smíchy při některých násilných pasážích, neboť směšně odletující postavy od vozidel, vrhání nožem za hranici dostřelu kulometu či napěťové vytrubování žesťů z tohoto snímku vytvořilo černobílý stylový úlet daleko za hranici dobrého vkusu, jehož vlastníkem jsem se nikdy nestal.(2.2.2012)

• Divočák

Já teda nevim, mám rád béčka všeho druhu, ale tohle mi přišlo jako totální kravina. Stupidní příběh, amaterské zpracování a herecké výkony zredukované na natřásání koz a kroutění zadkem. Přesně na takovýchhle filmech kdysi vyrůstal Quentin Tarantino a ve všech možných podobách se nám je snaží cpát i dnes. Máme to ale opravdu zapotřebí?***Veděli jste že: Spice Girls se filmem inspirovaly pro videoklip ke svému singlu "Say you´ll be there".// Quentin Tarantino prohlásil, že by se okamžitě vzdal pěti let svého života za možnost natáčet s představitelkou Varly".***(20.9.2007)

"Tak ses umyla, teď tě ještě pořádně vyždímu!" XD Dnešní holky hnou prstem už jen pro diamanty, těm tehdějším muselo stačit unést nějaké neviňátko, z něhož by mohly prašulky vzejít. To by ale tyhle tři kočičky (fakt že jo!) nesměly být tak chamtivé... Jak se říká, s jídlem roste chuť, takže když se doslechnou o rodince, která si v poušti ulila nějaký prašule, musí se mermomocí seznámit. Tahle rodinka ale jakoby z nějakého masakrálního hororu utekla, taťka magor, co má páteř víte kde, jeden synáček svalovec bez mozku, kterej i rozjetou káru odstrčí a druhej synáček s postojem "mě se to tady netýká"... Holkám se zachtělo penízků, chlapcům děvčat a mně se zachtělo vyrazit do pouště za diamanty.(10.12.2011)

Obrovské výstřihy, naplněné až po okraj, někdy až přetékající a rychlá auta – co víc si chlap může přát! U filmu jsem se výborně bavil a proto odpouštím i ty hodně špatné herecké výkony. Navíc pro fanoušky Tarantina by měl být tento film povinností (čerpal z něj inspiraci pro svůj film Grindhouse: Auto zabiják)! Film má také výborný soundtrack, zejména titulní song nemá chybu!(13.5.2011)

Páni, tak tohle je ten biják, který inspiroval Tarantina při vzniku jeho dokonalého filmu "Grindhouse: Auto zabiják". Navzdory svému stáří a příšernému názvu je tenhle film mimořádně zábavný a stopáž uteče zatraceně rychle. Je to amorální podívaná ve velmi akčním tempu, složená z mixu pořádných cecíků, nadupaných bouráků a šokujícího násilí - čili je tam přesně všechno to, co mám tak rád ve chvílích, kdy chci intelektuálně vypnout. Moje první filmová konfrontace s kultem Russe Meyera dopadla nad očekávání dobře a tenhle jeho černobílý skvost jsem si užil ve vší jeho zábavné pokleslosti. RUSS MEYER - jméno tohohle chlapíka si musím zapamatovat, protože mi něco říká, že stačí nakoukat pár jeho filmů, a v určitých intelektuálských kruzích se z vás stane král.(6.3.2012)

Co si z tohoto snímku pamatuji? Prsa, sadistické striptérky, prsa, trochu toho násilí, prsa, buranský jih, prsa, silný akcent některých herců, prsa, černobílou kameru, prsa, nějaký ten fetiš, prsa... a pokud jsem to zapomněl zmínit tak ještě prsa. Takže svůj účel film vlastně splnil. Rozhodně se nejedná o špatný snímek, ale ten kultovní status (k tomu zřejmě pomohlo i to, že Quentin Tarantino někde tento film označil jako jeden ze svých oblíbených) tak úplně nechápu. Není to nic až tak brutálního, nebo třeskutého, jak by se mohlo zdát. Ale je to celkem slušně natočené béčko, které celkem pobaví. Jediný (a zřejmě poslední) Meyer, kterého jsem viděl.(31.7.2011)

Hodně jsem se bál, protože tenhle typ filmů zrovna nevyhledávám ale jelikož se jedná o oblíbený film plno tvůrců, především Tarantina, tak jsem tomu věřil a vyplatilo se. Ono to je sice hodně hloupé ale funguje to dobře. První co je v tomto filmu důležité jsou postavy které jsou takové jaké mají být, holky hezké ale všechny jsou mrchy, hlavně tu dvě ze tří postav měly šíleně strašný přízvuk. Chlapy tu jsou jen tupci, ale ne takový aby se nedokázaly ubránit. Rvačky jsou úsměvné a celkem mě překvapilo že tu není ani moc akčních pasáží v autech. Nicméně člověk se nenudí a baví se. Parádní špatně dobrý film.(28.10.2016)

Po prvých 20 minútach som sa zľakol, že to bude niečo na spôsob Rýchlo a zbesilo, ročník ´65:) Našťastie po "incidente v púšti" sa to zvrtne a máme do činenia s oddychovou nenáročnou story okorenenou troškou krimi a akcie...Príbeh sa miestami až príliš vlečie, no čo sa podarilo dokonale bol casting:) , ako aj práca kamery a príjemná muzička v pozadí.. Keď beriem do úvahy aj rok vzniku, tak by som to celkovo zhodnotil ako veľmi slušný priemer.(29.4.2006)

• Chrustyn

Kultovní braková bizarnost, plná vyvinutých dam a násilí.(25.2.2012)

Destabilizace poměrů v drsném ranku akčních vypalovaček. Namísto úderných hochů přichází výměna za vyvinuté divošky. Toť svět Russe Meyera, zřejmě podivuhodného chlapíka s hýřivou fantazií. Nenechte se však mýlit, i jeho nejproslulejší film je béčko jako kráva a oči diváků (možná i divaček) se kloní k fyzickým přednostem namísto předností filmových. Není ani divu, brouzdání po poušti a vybíjení aspoň toho mála, co tam zbylo, je scénáristicky vstupenka do uměleckého dna. Dialogy tomu odpovídají, byť je Meyerův cit pro ironii více než patrný. Zbývá tak vlastně jen formálně neodolatelné akční scény a adrenalin Tury Sutany a jejích parťaček (zvlášť Haji mi nedá spát). A navíc k tomu hraje docela příjemná muzika. Ano, chápete správně. Fellini by asi šel zvracet, ale ten, kdo chce jen blbou a zábavnou jízdu, nevolí jinak.(11.10.2009)

Naprosto nevídané dílo. Ale obsahuje to všechno, co chlapi ocení. Plno pěstí, obří výstřihy a hlavně hoodně koní pod kapotou. Parádní úlet. 71%(13.1.2011)

Pohodový béčko, překvapivě dobře natočený. S perfektním soundtrackem, krásnými striptérkami a nádhernými auty.(18.1.2014)

První, co mě u filmu napadlo, byl Grindhouse Quentina Tarantina, ale s tím asi nebudu moc originální. Hned na začátku film chytne neskutečný drive (úvodní proslov - tanečnice v go-go klubu - zběsilá jízda auty), na jehož vlně už v podstatě dojede až do finále. Celé je to velmi slušně natočené, hudba sedí k ději a exteriéry vůbec nejsou špatné. Skoro by se nechtělo věřit, že se jedná o jedno z nejznámějších béček. To by ovšem nesměla po plátně pobíhat trojice superzlých prsatých sexbomb, které zabíjejí náhodné kolemjdoucí na počkání.(10.1.2010)

• Revanx

Jeden z 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete.(26.1.2009)

Film, který má zcela jiné přednosti než příběh :-) Přesně takové odpočinkové guilty pleasure, které je čas od času potřeba.(3.3.2016)

<< předchozí 1 2 3 4