Já a paní Jonesová (TV film)

Me & Mrs Jones

Ja a pani Jonesová

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2002, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Malá milá nenápadná britská televizní komedie, která neotřelou milostnou zápletku snoubí s vysokou politikou. Jen víc takových snímků na dlouhé večery pro osamělé duše. PS já jsem taky cynik a tenhle film byl cynický též.(5.5.2004)

• Marius

Des desov, typ neskutocne lepkavej romantiky z ktorej dievcata placu a my cynici pri nej prevraciame oči.(5.5.2004)

Tak trochu kombinace našeho Musím tě svést a motivu z Prázdnin v Římě. Očekávatelná romantika, ale celkem příjemná, znám horší.(11.3.2006)

Celkom milá romantická, s celkom slušným hereckým obsadením, celkom slušnou réžiou a veľmi milou hudbou. Nie je to ten typický romantický film, a o trochu viac kľukatý dej a celkom slušný scenár. Michael Maloney kopec srandy z jeho posatvy (“Oh my god“) a veľmi milú postavu dostava hlavná predstaviteľka (scéna pri tanci, je na youtube „ Vy počítate?“ „Nie“ ... „Áno“). Určite lepšie, ako filmy typu od Inga Lindström alebo Rosamunde Pilcher, kde ich knihy prvé smerujú do filmových štúdií, než no nakladateľstiev . To isté platí o Pätdesiat odtieňov sivej alebo Grey. Sú aj lepšie romantické filmy a sú omnoho horšie filmy. Dobrá odreagovačka. Veľmi ťažko sa dá nájsť a kúpiť. Slušných a neškodných - /55 %/(31.5.2016)