poster

Piráti (TV seriál)

 • Itálie

  Caraibi

 • Německo

  Piraten der Karibik

 • Slovensko

  Piráti Karibiku

 • Slovensko

  Piráti

Dobrodružný

Itálie / Německo, 1999, 4x90 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (39)

 • Jacinda
  **

  Pamatuju si scénu s nějakým jedem (otrávený pak dávil pěnu). Tahle scéna mi zhnusila celý seriál. On to stejně ale nebyl nějaký zázrak(9.6.2010)

 • LiVentura
  ****

  Docela slušné zpracování i atmosféra snímku o dvou bratrech, co se po "smrti" své vyvolené oba setkají znovu až v boji muže proti muži!!! Vše dotváří výborná hudba...smutná a nelítostná...(16.2.2007)

 • salahadin
  **

  Horší scénář aby člověk pohledal (věty jako: co je to láska už ani neřeším). Horší herecké výkony aby pohledal. Horší milostný trojúhelník aby pohledal. Dialogy jsou místy na úrovni mexické telenovely, zvlášť to, co předvádí Lívia, tomu já tedy říkám "výkon". A Nicholas Rogers měl zůstat u předvádění podlíkaček. Celkově je to místy hodně blbá pohádka pro věkovou skupinu 6+, místy vcelku dostačující věc s geniální hudbou, které se nedostalo ani pořádného soundtracku...(9.5.2011)

 • Allien.9
  *****

  Úžasná věc, kterou jsem hltala snad ještě víc, než celého Hornblowera.:-))(23.1.2011)

 • HoneyBunny
  ***

  Bratři Ferante a Ipolito se oba zamilují do Livie. Při souboji o její přízeň je Livie zraněna a Ferante s Ipolitem utíkají z Itálie, protože se domnívají, že ji zabili. Ferante se stane pirátem, Ipolito se dá do služeb francouzského krále. Trochu přihlouplé. Ale když má někdo rád romantiku a takové ty patetické příběhy(a alespoň trochu se mu líbila Princezna Fantaghiro), tak se u Pirátů slušně pobaví.(12.4.2003)

 • AGAMENON
  ***

  Příběh je klasický, hudba vynikající a nádherné kubánská příroda. Herci mi přijdou, že hrají jak nadšení ochotníci, ale to neva a ty triky nejsou moc dobrý(víc prašul by neškodilo).(20.4.2003)

 • zahadna
  ***

  Pekný taliansko-nemecký dobrodružný mini seriál...skvelé obsadenie hercov....krásna,neopísateľná hudba a nádherná príroda.(8.11.2008)

 • DaliX
  *****

  Nie som nijaký fanúšik historických filmov v televíznom spracovaní a ani tá talianska kinematografia ma extra neláka ale tento film sa mi páčil. Samozrejme odhliadnuc od výpravy, trikov a hereckých výkonov, ktoré su mimochodom presvedčivé všetko zachraňuje zaujímavý scenár s mnohými dejovými zvratmi. Začína to klasicky, dvaja bratia Ipolito a Ferante sa zamilujú do tej istej ženy. Problém je však v tom, že ich rodiny sa od nepamäti nenávidia. Osud však všetko zmení, ich láska zomiera (aspoň to tak vyzerá) a z jedného sa stáva obávaný pirát, z druhého jeho úhlavný nepriateľ. Nicholas Rogers mi na hlavného hrdinu perfektne sadol (určite lepšie ako temný mág Tarabas) ale celkovo majú Piráti tú úžasnú atmosféru a skvelé rozprávanie, ktoré si vás získa (na televízny seriál je to viac ako slušné), vývoj postáv, výbornú hudbu a zvyčajne naivnú romantiku ako z mexickej telenovely. Možno by som išiel s hodnotením aj nižšie (a oprávnene) ale je to viac menej nostalgia a zakaždým keď to beží v telke si to rád pozriem. A koniec koncov, psychopatická Lívia s výzorom ala Two-Face, nemá chyby takže je rozhodne na čo sa dívať.(11.10.2010)

 • korbitch22
  *****

  Naprosto skvělá věcička,myslim si že ti co dělali piráty z karibiku na tohle hodně dlouho čuměli.Nicholas Rogers který hraje hlavního piráta totiž vypadá jak deppův mladší bratr,takže inspirace jasná :-)(22.3.2007)

 • Terva
  ****

  Musím přiznat, že třetí díl mě unikl, ale stejně jsem byl celkem spokojen.(14.4.2013)

 • Johanka
  ***

  Celkem zdařilý příběh o dvou bratrech, kteří jsou podstrachem svého okolí. Děj se odehrává jak na moři tak na souši. Příběhu nechybí ani romantika, takže se zaručeně nebudete nudit.(15.4.2003)

 • BMW12
  ****

  Podle mě velmi povedená 4 dílná mini-série. V každém dílu dostaneme jinou zápletku, jiné dobrodružství, přesto se příběh odehrává jako celek. Já tento seriál viděl před mnoha lety v televizi a hodně se mi líbil, a teď po letech jsem ho konečně našel a mohl si ho vychutnat znovu. Líbí se mi ten příběh, kdy se bratři Ferrante a Ippolit kvůli ženě znepřátelí, aby se následně znovu shledali. Z Ferranta se však stane pirát Malasorte (a tahle část je nejlepší) a z Ferranta se stane Du Bois. Po celý seriál nás navíc doprovází skvělá hudba.(17.1.2018)

 • nineweh
  ****

  Ze sentimentálních důvodů dávám 4 hvězdy... Skvělá hudba, krásné exteriéry, krásní herci... před 10 lety jsem tuhle sérii zbožňovala, dnes se u ní skvěle pobavím. Ať žije Malasorte!(1.2.2011)

 • Rousse
  **

  Vzhledem k tomu, že v 8. a 9. třídě ZŠ jsem strávila hodně času u videokazet s touhle sérií a vzdycháním nad Ferrantem alias Nicholasem Rogersem, je to pro mně silná vzpomínkal. Když Piráti běželi nedávno v televizi a s odstupem času jsem se na ně jukla se střízlivým pohledem, bylo mi jasné, že tohle je slabota. Nápad měli tvůrci dobrý, snaha také byla a to se cení - ale nedostatek peněz, nedokonalé triky a některé herecké "výkony" jim prostě sebraly vítr z plachet. Škoda - zůstávám tedy u slušné 2 hvězdičkové vzpomínky.(27.8.2007)

 • Brain-D
  ****

  parádní pirátská sága :)(1.5.2010)

 • Kaja
  ****

  Příběh dvou bratrů znepřátelených kvůli jedné ženě. Jeden pirát a druhý ho honí, bez toho, aby věděl koho vlastně honí. Úžasné exteriéry a vynikající hudba podbarvjící hlavně konečné námořní bitvy.(23.2.2004)

 • tommmy89
  ****

  Presne tento TV seriál sa mi vždy páčil, keď ho pustili. 2x som videl všetky časti z neho a určite by som neváhal ani chvíľku a pozrel by som si ich znovu ! :) Piráti z Karibiku je film o inom garde (trochu viac efektov, šarmantný herci ...), ale tento je svojou obyčajnosťou a klasickým scenárom prekvapivo dobrý. Vrelo odporúčam ! 4*(31.8.2010)

 • The_Second
  ****

  Já to mam hodně rád, hlavně teda 2 a 3 díl, který jsou opravdu o pirátech. První díl je sice taky dobrej ale ten začátek přece jenom neni až tak zajímavej. Pak když se příběh dostane na vodu tak je to vynikající a vše vrcholí dobýváním pevnosti a větou ,,Panebože, čím to štřílejí?". No pak přichází dokonalej konec 3 dílu, kde skoro všichni dotyční umřou. No a 4 je takovej díl navíc, kterej neni nic moc ale rozhodně neurazí. Ve výsledku je to podle mě nejlepší film o pirátech snad kromě Pirátů Karibiku 1. Ostrov hrdlořezů nic moc, Černej Korzáz dobrej, ale ne tolik a poslední pirát, to už si ani nejsem jistej jestli to bylo o pirátech, ale byla to blbost.(4.1.2011)

 • Páně
  *****

  Neuvěřitelná slaďárna spojená s naivní romantikou a prodchnuta dobrodružným nádechcem. Ó ano! Patetická, ale přesto nádherná hudba? Ó ANO! Tu televiznost to sice opravdu nezapře a bystré oko uzří nejednu nesmyslnost či dokonce směšnost. Avšak sice to úplně nechápu, ale tohle dílo je prostě moje totální srdcovka. Tak banální, tak naivní, ale přesto tak krásné. Možná právě tím, nebo jakousi svou osudovostí.(15.7.2010)

 • Santino7
  ***

  Štvordielny seriál, pravdepodobne 17. storočie, Miláno, Taliansko. Dvaja bratia, jedna milovaná žena a následné ťažké oddelenie. Približne takto by sa dala táto miniséria v krátkosti charakterizovať. Treba povedať, že po obsahovej stránke je to tak trochu primitívne a naivné, dokonca tak trochu aj s rozprávkovým nádychom, dovolím si povedať - nie je náhoda, že sa mi pri pozeraní ihneď evokovali spomienky na Fantaghiro, rozprávkový fantasy počin taktiež z talianskej dielne (mimochodom pirát Ferrante má toho istého hereckého predstaviteľa ako černokňažník Tarabas, čiže sa v Pirátoch stal taktiež mojou obľúbenou postavou). Podobností by sa dalo nájsť viac, keďže aj tu sa vyskytuje viacero českých (Roden, Vašut) a aj zopár slovenských hercov (Bahúl), čo je jednoznačne príjemné spestrenie. Vždy som rád, keď sa dostanú k takýmto rôznym zahraničným ponukám... No ale poďme k samotnému Caraibi. Dvaja bratia žijú spokojným životom, potom z ničoho nič príde osudová žena, vyskytnú sa nejaké tie hraničné životné situácie, ktoré ich postavia pred ťažkú voľbu a dostanú do dosiaľ nepoznaných vôd. Proti sebe. Ako som už spomínal, scenár je viacmenej jednoduchý, trochu rozprávkový námet, ktorý však strašne chce pôsobiť aj dramaticky. No dalo sa to vydržať - a škatuľkujme to teda radšej ako dobrodružný film :-) Nedá mi to nespomenúť, že herci podali tak trochu naivné výkony, občas to možno vyzeralo ako nepodarená inscenácia z miestneho ochotníckeho divadla, niektoré scény v úvode zaváňali dokonca telenovelou... No a postava Lívie ma absolútne odpudzovala, bola nepríjemná, slizká a bla bla bla. To by už aj stačilo, inak by som si načisto protirečil pri mojom hodnotení, ktoré dávam schválne takto, lebo z nejakého zvláštneho uhlu pohľadu sa mi to proste páčilo a bodka. 3/5(15.5.2014)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace