The Cleaning Lady

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
USA, 2016, 10 min

Slušne zabezpečenej Diane (Elizabeth Sandy) pomáha v domácnosti upratovačka Shelly (Alexis Kendra). Shelly už roky žije so spálenou tvárou. Keď Diane zlyhajú na večer všetky plány, navrhne dievčaťu, aby u nej ostala na večeru. Dôsledky dobre mysleného nápadu však budú bolestivé. (Marceloo)

Marceloo

Slušne zabezpečenej žene pomáha v domácnosti upratovačka. Na tom by nebolo nič zvláštne, lenže táto upratovačka žije už od detstva so spálenou tvárou. Už sa nevydrží pozerať na krásu vlastníčky domu a keď od nej dostane pozvanie na večeru, rozhodne sa taktiež stať krásnou. Cesta k tomu však bude bolestivá. - Naozaj netuším, prečo sa pán Jon Knautz po celkom pozitívne prijatom Girl House začal zaoberať týmto zvláštnymi ženskými záležitosťami. V podstate mi nevadia, ale je mi jasné, že on má v sebe až príliš velký talent na to, aby ho prenášal do takýchto snímkov, ktoré ostanú celkom nepovšimnuté. The Cleaning Lady zaujme hlavne maskou upratovačky a celkom fungujúcim napätím medzi postavami. Prostredie je tiež slušne využité a myšlienka tiež nie je úplne zlá, ale mám pocit, že pani Alexis Kendra má o význame slova horor úplne rozdielnu mienku ako väčšina ostatných ludí, čo je až príliš vidieť na dielach, ktorým sa venuje. Nevadí mi však pozerať sa na rôznorodé prístupy k hororu, takže sa teším na ich budúce projekty. + herečka z Hatchet II, Girl House a Goddess of Love + herečka z Goddess of Love ()