Osamělý mrtvý muž – 1. část (E01) (epizoda)

Krimi

Česko, 2017, 56 min

 • sharka.68
  ***

  jedna hvězda hrochovi, druhá zoo, třetí Tomáši Kargrovi - ta prokvetlá hříva je úžasná... dvě hvězdy dolů Exnerovi-Dlouhému..proč tu roli nedali Jirkovi Dvořákovi,ten by toho elegantního,ironického a inteligentního holkaře dal v pohodě...nic proti Dlouhému ,ale je v té roli prkennej a na Kodeta nemá!!!!(28.8.2017)

 • caba
  ***

  Dáme tomu ještě šanci,Michal dlouhý v roli kapitána Exnera je mdlý ,nevýrázný.Jeho dva pomocníci !!,tak ty bych přerazila.Jediné plus byla role a výkon Petra Nárožného.Nesmyslné kouskování děje reklamou musí každého vytočit.Roztrhnout epizodu do dvou dílů je další velká chyba.Váhala jsem jak hodnotit??Snad mě to nebude mrzet...(27.8.2017)

 • filmsim
  **

  Reinkarnovaný Kapitán Exner vypadal v ukázkách stylově a lákal na svěží a originální pojetí, kterým bude moci konkurovat zajetým titulům. Jenomže i přesto, že zajeté krimi série jako Kriminálka Anděl, Policie Modrava, Specialisté a další, mají své neduhy, kterým se Exner sebevědomě dokázal vyhnout, tak zklamává po jiných stránkách. Více v mých prvních dojmech na webu Fandíme seriálům.(7.9.2017)

 • ac3r
  odpad!

  Mam rád Michala Dlouhého, takže jsem se i relativně těšil. Ale tohle je tak neskutečně utahaná krávovina, že i proti tomu Temný kraj a Modrava jsou králové detektivek. V prvních dvou dílech vrah jasný 15 minutách a oni to roztáhnou na dvě hodiny :D K tomu ještě ta strašná hudba, která má snad za úkol diváka definitivně odpudit. A to hodnocení tady? No comment fakt. Ruce pryč !(11.9.2017)

 • Pierre
  *

  Milá Primo, gratuluji ti. Opět si obhájila mé mínění o seriálových polotovarech, co produkuješ. Napadá mě jen jedna věc, kterou bych si dovolil pochválit. A to vůbec odvahu, pustit něco takového v roce 2017 na obrazovky. No a to ještě na oba víkendové večery. Ještě obdivuji lidi, co dokázali oba díly dokoukat. Já zvládl jenom 30 minut tady toho prvního. Pak už jsem začal pociťovat nemalé klesaní svého IQ a musel jsem to vypnout. Tady to je totiž naprostý trapas. Jestli si takhle někdo představuje kriminálku, tak je s naší tvorbou asi vážně něco špatně. Jak všechny chyby tak nějak elegantně schnout a nepoblít se. Inu, co takhle třeba, že děj je rozpadlý a na kriminální zápletku není kladen absolutní důraz. Nenazval bych to ani krimi. Spíš to působí dojmem naivní komedie. Všichni hrajou šašky, hudba je jak z kabaretu a není tady absolutně žadná atmostféea.. Samotná hlavní postava, vypadá hrozně falešně a nedůvěryhodně. Jak z jiné dimenze. Jeho balení žen už je vyloženě pohádkové, směšné a groteskní. Chudák Dlouhý, který je dobrým hercem, ale zde musí pouze dělat hadrového panáka . Chybí tomu taky nějáká režie. Pan Karas na to asi dohlížel přes skype. Zkrátka.... Však vy víte, co... NIC.(28.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace