Komentáře uživatelů k epizodě (7)

Dobrý karikující případ z vojenského prostředí je opět narvaný až k prasknutí současnými hereckými tvářemi (Čvančarová, Langmajer...), takže skoro nezůstává prostor na rozvíjení postav kolem Exnera a jejích životů mimo kriminální vyšetřování. Což je poměrně škoda. Ale velmi jsem se pokochala společnými scénami dvou českých legendárních zrzek, které se proslavily zejména odhalenými scénami - Hrubešovou a Kerekes. Takto vedle sebe nádherně vynikají jejích přednosti (vzhled) i mínusy (čistě intuitivní herectví).(19.10.2017)

• otík

První část čtvrtého dílu je zatím asi nejméně zábavný. Příběh je zbytečně složitý a komplikovaně vyprávěný, navíc málokterý divák může podtextu příběhu o vědátorech rozumět. Ani jindy zajímavý Langmajer tady nemá co hrát, jen suché dialogy, dokonce ani žádné hlášky Beránka či Vlčka. Podprůměr.(20.11.2017)

• PavelZava

Co blbneš, vždyť ho pochcala ! Bude tam její DPH. DNÁ ty vole :-D(1.10.2017)

Volné pokračování Copak je to za vojáka. Pomyslné předání štafety hereček, které proslavila jejich prsa. Na ně dohlíží ta nejvíc... Myslím, že obsazování rolí bylo pečlivější a je sofistikovanější, než se na první pohled zdá.(20.10.2017)

• VLADEK

Na tento příběh už nemám kritéria. Žena prohlásila, že je to to nejhorší co jsem jí letos k žehlení pustil.(15.10.2017)

Tentokrát mě zdaleka nejvíce pobavila sestava vědců v čele s profesorkou Čvančarovou uvězněná v hlubokých lesích.. Mistři castingu se začínají přímo překonávat. Trumpetistická vyzáblina byla jen třešničkou na dortu. Těším se na pokračování.:-D(2.10.2017)

Asi nejlepší půldíl, protože 1) zajímavé prostředí případu - vojenský vědecký prostor 2) fungující dialogy 3) opět parádní obsazení netypické pro komerční seriály - Langmajer, Čvančarová, Hrubešová... 4) více Vicy .... tak snad to zase nezazdí druhý díl případu. PS: Monika Timková jako kostlivec mne hodně vyděsila ( kde jsou ty časy Princezny a písaře) - nemoc, anorexie?(2.10.2017)