Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Drama vrcholí a na pozadí armádního případu se nabízí otázka - bude Exner opět lovit nové kotě? Těším se na další epizody.(19.10.2017)

Druhá část čtvrtého dílu nepřinesla žádné extra zlepšení. Tento díl má hodně pitomý námět, navíc jak to asi bylo, tuší divák už od prvního dílu. Chybí tu jakékoli navážení se do sebe Beránka s Vlčkem a nějaké pořádné hlášky Exnera. Jeho vztah se zubařkou se komplikuje, nemá na ni prostě čas. Jinak díl vyvrcholí celkem nezajímavě. Rozhodně slabší díl série.(10.12.2017)

Trio kriminalistů funguje i vtipně, hodně čistě povídací film ( místy nuda) a samozřejmě, že v množství jmen a postav jsem za týden ztratil orientaci. Pět sekund Sagvan Tofi.(9.10.2017)

Vrah byl tentokrát -pro mne - odpočátku nejméně sympatická postava a tím podezřelá, takže mne výsledek příliš nepřekvapil. Zamrzelo, že v druhé epizodě v podstatě zmizel ze scény konkurenční vyšetřovatel Jiřího Langmajera. a Také mi tentokrát nějak přišlo, že to přenesené erbenovy detektivky do současnosti zatím nejvíc nějak drhlo. Zatímco Erben tam má pravidelně takové staré rozmarné až čapkovské vyšetřovací metody "hledání v potoce" a vedle toho všechen ten svět mobilních hovorů a moderních technologií nějak vedle sebe neladil.(16.10.2017)