Komentáře uživatelů k epizodě (5)

A je tu poslední případ. Tentokrát známý již ze staršího zpracování s Kostkou. A zatímco stařičká TV inscenace nedopadla na výbornou, pro současný seriál je to ideální vyvrcholení. Exner na doporučení své rezavé zubařky rozmotává story kolem familíe plné intrik a návsi plné pomluv. Je to tak lidské...(15.11.2017)

První část šestého dílu zavede Exnera na venkov, kde má nejdříve zjistit, zda smrt místního blázna byla trestným činem či ne. Setká se s místním doktorem Martinem, pardon Donutilem, s místním policistou a rodinou, která mu rozhodně pátrání po vrahovi jejich syna nijak neusnadní. Je načase zavolat do stavu pohotovosti Beránka s Vlčkem.(7.7.2018)

Krimi případ jeden z nejzajímavějších, vyprávění plyne zatím nejlépe bez nudných prostojů, skvěle obsazené ( Donutil si dělá kolečko po komerčních krimi seriálech ),dokonce tady Vica má trochu aktivnější roli a trio kriminalistů šlape dobře. Takhle to mělo vypadat od začátku. Tajně doufám, že to nezabije závěrečný díl příští týden.(30.10.2017)

Tak tenhle díl se mi prozatím líbí nejvíc. Obsazení opět luxus. První půlka případu téměř bez hluchých míst. Paráda. Škoda že příští díl je poslední. Seriál mi seděl díl od dílu víc. Dlouhý jako Exner vůbec nevadí a to měl před sebou laťku velmi vysoko.(5.11.2017)

Rozeběhnuté a rozehrané je to (opět) nadějné, doufejme, že to druhá epizoda opět trochu nesníží. Má to i své kouzlo, že člověk může moderní "vilové" drama srovnávat se starou inscenací s Kostkou, Marvanem, Štěpničkovou, Merunkovou, Vicenou. Tak uvidíme, které podání bude trefnější.(30.10.2017)