Hviezdna párty (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Slovensko, 2016, 45 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (16)

Výjimečně má slovenská verze celkově lepší hodnocení než česká, wau. Stále více si uvědomuji, jak jsem nejspíš nenáročný. Jednoduchý vtip, žádné násilné, povedené provedení původní licence, osoby známé z Markízáckých pořadů. Během šesti dílů, které byly doposud odvysílány, mi vadil pouze Thomas Puskailer - trapně zábavný, nebylo rozumět. Jinak celá show pěkně provedena. A především super moderátor. 5*(15.1.2017)

• MM_Ramone

Hovno menom Andrej Bičan sa nejakým odpadovým potrubím spláchlo zo zahnivajúcej slovenskej verejno právnej televízie priamo do kokotsky komerčnej žumpy, ktorá si hovorí TV Markíza. Tam s tým svojim hnusným ksichtom, hrbatým telom a demetným humorom moderuje novú súťažno nezábavnú reláciu "Hviezdna párty". Samozrejme, že sa v tejto primitivnej shit show hneď objavili všetky tie mediálne slávne slovenské kreatúry, na ktoré už fakt nikto nie je zvedaví. Halóóó, vy tupci z Markízy, nikoho už nebaví takýto odpad!(13.12.2016)

• JohnMiller

Hrozné, povrchné, odpudzujúce, umelé ani moderátor Andrej Bičan to nedokáže zachrániť... A ten je známy tým, že podradné tv show zachraňuje..(2.12.2016)

• Aljak

Málokedy bývam taký stručný, ale v tomto prípade postačí jediné proste slovo . . . ODPAD!!!(8.12.2016)

• otík

Neskutečně uřvané a hloupé. Tenhle typ pořadu se teda rozhodně nepovedl.(11.12.2016)

• Johnny.ARN

Takú trápnu kópiu Milujem Slovenska som nečakal ani od Markízi. To vážne sa teraz začnú telky vykrádať? To snáď nie ...(4.12.2016)

• Arsenal83

Bičan v obleku a teniskách je ešte nepozerateľnejší ako trapoš z Kolesa šťastia, ktorý je taká superstar, že už ani neviem jeho meno. Smotánka na čele so starou Mázikovou a hereckými "hviezdami" alá Puklušová tu robia zábavu pre retardovaných spoluobčanov. Program pre blbé ovce, ktorých je na Slovensku dostatok. Totálny odpad.(5.1.2017)

• majec4

Fialova a Studenkova boli otravnejsie ako obvykle. Toto je fakt cista fraska. Velmi umele a navyse mi ti ludia vadia ;-)(7.3.2018)

• balcazar

Ako by povedal klasik (rozumej mňa): "Je to shit, ale asi to na ľudí funguje." Okopírujme cudziu šou, pridajme hry na jedno kopyto (až na tú, kde herci hádajú detské kresby, to je malé bezvýznamné plus), kŕčovité úsmevy, silené gestá ako z 2. triedy na základnej v podaní (väčšinou) nič nehovoriacich "celebrít", Andreja Bičana, ktorý môže moderovať len 5 proti 5 a nič iné, celé to posypme Evičkou Mázikovou, potom sa polejme benzínom a vzbĺknime.(10.2.2017)

• Simo16

Je to totálna nezábavná somarina a Andrej Bičan,ktorý je už viac trápny ako prínosný.(13.12.2016)

• didlik6

Veľmi slabá napodobenina Milujem Slovensko. Je to chaotické, moderátor je slabý až rušivý. Videla som jednu epizódu, viac neplánujem vidieť.(6.12.2016)

• Jard

O ničom! Opäť je to zábava len pre účinkujúcich a normálny divák môže len pozerať, čo sa to na obrazovke prepánajána deje. Andrej Bičan by už mal tiež zmeniť štýl vystupovania. 0%(10.1.2017)

• kazatelSVK

MARKÍZA JE KOMERČNÁ ŽUMPA!!!!!ZLODEJI A SIONISTI!!!A BIČAN JE CHORÝ ČLOVEK.Odpad tomu nedám lebo to je málo(23.1.2017)

• maria.sim

Slovenské zábavné show by sa veľmi chceli vyrovnať tým Americkým (alebo sa k nim aspoň trochu priblížit). Chceli by, no veľmi im to nejde. Hviezdna párty je jedna z nich. Už dlho som nevidela nič horšie. nenájdete tu ani štipku humoru. Umelina, jak má byť. Nemalo by ísť o zabavenie diváka? Nie? Aha. Pretože jediný, kto sa na tejto show baví, sú "celebrity"...(8.5.2018)

• neskvik

- 5. Videl som par minut, nerozumiem ludom, ktori pozeraju dookola vo vsetkych relaciach na tie iste ksichty.(12.12.2016)

• d-nao

Nerozumiem, som jediný kto nechápe o čo tu vlastne ide?(9.2.2017)