Televízia Markíza prináša na obrazovky úplne novú zábavnú šou s názvom Hviezdna párty! Prijmite pozvanie do televíznej obývačky, pridajte sa k hviezdnym hosťom a užite si spoločne s moderátorom Andrejom Bičanom večer plný uvoľnenej atmosféry, pohodovej zábavy, improvizácie i napätia. Chceli ste vedieť, aké sú vaše obľúbené televízne hviezdy, keď "vypadnú zo svojej úlohy" a sú medzi skupinou priateľov? Máte jedinečnú príležitosť! V zábavnej šou Hviezdna párty si svoje sily zmerajú vždy dva tímy zložené z troch slovenských celebrít, doplnené jedným súťažiacim z radov divákov. Ich úlohou bude svojho tímového spoluhráča priblížiť k finančnej výhre. Tímy budú medzi sebou bojovať v rôznorodých párty hrách s cieľom získať najvyšší počet bodov, a teda aj možnosť hrať o skutočné peniaze.

Súťažiaci z radov divákov, ktorý je z víťazného tímu, a ním vybraná celebrita postúpia do finálového kola. Za každú správnu odpoveď získava súťažiaci divák peniaze a celebrita súčasne zbiera peniaze na dobročinné účely. Pokiaľ odpovedia správne na všetky finálové otázky, získa víťaz až 1500 eur a Nadácia Televízie Markíza zároveň prispeje 1000 eurami na vybraný charitatívny projekt. Šou Hviezdna párty vznikla na základe zahraničnej licencie formátu Hollywood Game Night spoločnosti NBC Universal. Formát bol úspešne uvedený vo viac ako desiatich krajinách po celom svete. Americká verzia už pozbierala celý rad významných ocenení vrátane Emmy Awards. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Hovno menom Andrej Bičan sa nejakým odpadovým potrubím spláchlo zo zahnivajúcej slovenskej verejno právnej televízie priamo do kokotsky komerčnej žumpy, ktorá si hovorí TV Markíza. Tam s tým svojim hnusným ksichtom, hrbatým telom a demetným humorom moderuje novú súťažno nezábavnú reláciu "Hviezdna párty". Samozrejme, že sa v tejto primitivnej shit show hneď objavili všetky tie mediálne slávne slovenské kreatúry, na ktoré už fakt nikto nie je zvedaví. Halóóó, vy tupci z Markízy, nikoho už nebaví takýto odpad! ()

Arsenal83 odpad!

Bičan v obleku a teniskách je ešte nepozerateľnejší ako trapoš z Kolesa šťastia, ktorý je taká superstar, že už ani neviem jeho meno. Smotánka na čele so starou Mázikovou a hereckými "hviezdami" alá Puklušová tu robia zábavu pre retardovaných spoluobčanov. Program pre blbé ovce, ktorých je na Slovensku dostatok. Totálny odpad. ()

JohnMiller odpad!

Hrozné, povrchné, odpudzujúce, umelé ani moderátor Andrej Bičan to nedokáže zachrániť... A ten je známy tým, že podradné tv show zachraňuje.. ()

Johnny.ARN

Takú trápnu kópiu Milujem Slovenska som nečakal ani od Markízi. To vážne sa teraz začnú telky vykrádať? To snáď nie ... ()

majec4 odpad!

Fialova a Studenkova boli otravnejsie ako obvykle. Toto je fakt cista fraska. Velmi umele a navyse mi ti ludia vadia ;-) ()

balcazar odpad!

Ako by povedal klasik (rozumej mňa): "Je to shit, ale asi to na ľudí funguje." Okopírujme cudziu šou, pridajme hry na jedno kopyto (až na tú, kde herci hádajú detské kresby, to je malé bezvýznamné plus), kŕčovité úsmevy, silené gestá ako z 2. triedy na základnej v podaní (väčšinou) nič nehovoriacich "celebrít", Andreja Bičana, ktorý môže moderovať len 5 proti 5 a nič iné, celé to posypme Evičkou Mázikovou, potom sa polejme benzínom a vzbĺknime. ()

didlik6

Veľmi slabá napodobenina Milujem Slovensko. Je to chaotické, moderátor je slabý až rušivý. Videla som jednu epizódu, viac neplánujem vidieť. ()

Jard odpad!

O ničom! Opäť je to zábava len pre účinkujúcich a normálny divák môže len pozerať, čo sa to na obrazovke prepánajána deje. Andrej Bičan by už mal tiež zmeniť štýl vystupovania. 0% ()

maria.sim odpad!

Slovenské zábavné show by sa veľmi chceli vyrovnať tým Americkým (alebo sa k nim aspoň trochu priblížit). Chceli by, no veľmi im to nejde. Hviezdna párty je jedna z nich. Už dlho som nevidela nič horšie. nenájdete tu ani štipku humoru. Umelina, jak má byť. Nemalo by ísť o zabavenie diváka? Nie? Aha. Pretože jediný, kto sa na tejto show baví, sú "celebrity"... ()

jesmot

Výjimečně má slovenská verze celkově lepší hodnocení než česká, wau. Stále více si uvědomuji, jak jsem nejspíš nenáročný. Jednoduchý vtip, žádné násilné, povedené provedení původní licence, osoby známé z Markízáckých pořadů. Během šesti dílů, které byly doposud odvysílány, mi vadil pouze Thomas Puskailer - trapně zábavný, nebylo rozumět. Jinak celá show pěkně provedena. A především super moderátor. 5* ()