Compulsion

• Velká Británie Sadie (více)

ARI50

Jedná podřizla panna, nějaké prsa co už dnes ukáže každá, ale krása ženy nikde, příběh zajímavý nikde a prostředí bolestivé na oči, jedním slovem hrozný. ()

ricci.s

Nebolo to tam. Mohol to byť skvelý horor, potenciál som vycítil v okamihu, keď sa chýlilo k erotickým orgiám v maskách na zámku. Tam sa to mohlo zmeniť na taký krvavý, zvrátený masaker… Škoda. Tvorcovia sa nebáli odvážnych erotických scén, atmosféru vytvorili rovnako slušnú, aj keď skôr mysterióznu ako vyložene strašidelnú. Vďačiť sa dá najmä skvelej hudbe. Lenže ja som fanda hororov, a nie soft porna. Akurát som si pri tom spomenul na Eyes Wide Shut, čo sa dá vlastne brať ako pochvala. Dve podrezania mi žiaľ k šťastiu nestačia. Dokonca ani tie povrchné vízie hlavnej hrdinky ma nestrhli. Iné som tam nenašiel nič, takže cezo mňa by to žiaľ ako horor neprešlo. ()

kaylin

Na snímek „Sadie“ se nesmíte koukat s tím, že se budete chtít bát. Můžete u něj cítit lehké, možná i silnější vzrušení, ale tern strach se dostaví skutečně spíše okrajově, jen jako lehoučké mrazení. Pokud vůbec. Jsou zde vizuálně zajímavé scény, ale celou dobu budete mít pocit, že si film jenom na něco hraje, že chce být umělečtější, než jakým ve skutečnosti je. A to mi vadilo. ()

Vlad

Sadie nie je ziaden fantasy horor/thriller ale len dobre vyzerajuci slaby soft-erotak, ktory sa rejza neuspesne snazil urobit mysterioznym az hlbavym... Kuprikladu: nikam neveduca scena v ktorej sa jedna z babeniek preberie a ktosi sa jej pyta ako sa ma a podava jej pohar s pitim sa opakuje aspon 4-5x. A ked sa prave niekto nebudi a nepije (alebo si to caje nerozadvaju), tak sa beha bezozmyslu po klastore. Keby aspon ta erotika bola explicitnejsia, bolo by to za 2*, takto vlk ostal hladny a aj ovca zdochla... ()