Sheldon čelí osobní krizi, když o svém bádání v oblasti teorie strun rozhodne jako o ztrátě času. Dvojité rande mezi Rajeshem s Emily a Wolowitzovými skončí přinejmenším rozpačitě... (TV Prima)

majo25

Sheldon sa opíja čoraz častejšie, ako keby tvorcom dochádzali nápady a mali problém s jeho triezvosťou. Sheldona som mal s tým jeho vysmievaním sa z geológie trochu v zuboch. Každopádne, nadštandartná epizóda. ()

Loki_Six

"Let me put this in a way you'll understand Penny. You remember how you explained to me that the Kardashians aren't real celebrities? Well, geology is the Kardashians of science." ()

Necrotongue

Jak už jsem si u sedmé sezóny zvykl, opět to nebyla žádná velká sláva a větší část děje dvacáté epizody byla poněkud mdlá, ale pak mě brutálně pobavila Sheldonova "ulička hanby". Za normálních okolností by šlo o profláklou, vyčpělou záležitost, ale tvůrcům stačila jediná kniha o geologii, aby mi téměř natrhli bránici. Ani tak ze sebe ale víc jak dvě hvězdičky nevyždímám. / Poučení: Na návštěvě nikdy nezpůsobuj instalatérské potíže. ()