S prvním dílem zavládla u mě spokojenost. Zatím řada nezávislých linií, které se snad brzo začnou střetávat. Prostředí je pro mě dost věrné a zápletka taky vypadá dobře, takže jsem zvědavý, až se děj dá pořádně do pohybu.(20.5.2019)

Po první epizodě patřím ke spokojeným divákům, Německo v období Výmarské republiky mě baví podobně jako USA v časech prohibice. Pravda, tvůrci rozjeli tolik akcí najednou, že v nich mám trochu zmatek, ale předpokládám, že následující díly vnesou do děje pořádek.(8.8.2018)

První díl nejdražšího německého seriálu je trochu nepřehledný, ale základ pokládá dobře - atmosféra doby dvacátých let, výpravné skvělé retro , noir krimi, morfium, prostituce, porno, revolucionáři, tančírny, sociální drama......(20.1.2019)

Mými známými hodně opěvovaný seriál mě svou první epizodou trochu zklamal. Ale věřím, že tento díl byl pouze rozjezdový a další budou kvalitativně mnohem lepší. Potenciál to rozhodně má. Atmosféra výborná, tak už jen zbývá, aby se pořádně rozjel i děj.(20.1.2019)