Epizoda 3 (S03E03) (epizoda)

Krimi / Drama / Historický / Válečný

Německo, 2020, 47 min

Zvuk:

Frank Kruse
(další profese)
 • Topco
  ***

  Po ako-tak obstojnej jednotke (paralelne ukazujúcej ako sa darí našim dvom hl. hrdinom) prišla ešte lepšia dvojka, aby nás tretia časť opäť stiahla do vôd priemeru. Celkovo, je séria oproti prvým dvom sériám nepríjemne nenápaditá - ako po obsahovej, tak formálnej stránke. Pevne verím, že sa to čoskoro zmení.(31.1.2020)

 • Necrotongue
  ****

  Vrchol třetí epizody přišel jako u panicova prvního sexu- příliš brzy. Postaral se o něj geniální finanční průzkum, to byla paráda, to jsem si užil. Bavil mě ale děj celého dílu, vrátila se i dějová linie s Lufthansou, kterou tvůrci nakousli (dost nešťastným způsobem) už ve druhé řadě.(20.7.2020)

 • Remivsremi
  ****

  Pětiminutová ukázka jednoho z důvodu finanční krize byla bravurní. Kvůli ní pak dojde v roce 33 k nástupu zla a zbytek už je historie. Tohle vyobrazení se povedlo na jedničku.(22.4.2020)

 • Cheeter
  ***

  Docela dost dlouho jsem přemýšlel, jestli si tento díl pustit. Byť první a druhá část nebyly ztráty času, tak jsem necítil úplně nadšení pokračovat v tom dál. Ale řekl jsem si, že to zkusím. A teď jsem odhodlanější si pustit další, tedy jsem na tom lépe, jak před předchozí částí.(16.2.2020)