Fašisté vtrhnou do redakce Tempa a snaží se dopadnout židovského novináře Katelbacha. Gereon Rath se dostává k seznamu jmen, který by mohl osvětlit řadu nejasností ohledně Bendovy vraždy. Prošetřování seznamu naznačuje i vazby na policii a času není nezbyt, protože vykonání rozsudku nad Gretou Overbeckovou se blíží. Charlotte naráží na nesrovnalosti ve výpovědích ohledně vražd ve filmovém ateliéru, které jí velice osobně zasáhnou. (Česká televize)

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jako politický thriller by třetí řada fungovala výtečně. Bohužel se ale do toho míchá hromada nepotřebných vedlejších postav a jejich vztahové kreace. Budu spokojený, pokud bude více častí jako tato. ()

Topco

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tretí Berlín je vo svojej polovici. Zatiaľ nadšený stále nie som. Lepšie časti striedajú vyslovene priemerné a dej či vývoj postáv sa posúva len pomaly. Ústredná zápletka dlho, dlho vyzerala, že by si s ňou vystačila jedna sfilmovaná epizóda z pera Agáty Christie. Oproti prvým dvom sériám je tento Berlín nepríjemne nenápaditý – ako po obsahovej, tak formálnej stránke. Pevne verím, že sa to ešte čoskoro zmení. 5. a sčasti aj táto 6. časť dali istú nádej... ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Předchozí díl se blížil katastrofě, najednou se tvůrcům jaksi rozsvítilo a přišli s atmosférickou, živou a zábavnou epizodou, u níž jsem určitě neměl problém s udržením pozornosti. Vyšetřovalo se, politikařilo i manipulovalo a hvězdou epizody se pro mě nečekaně stala frau Behnke, která by svým skrytým talentem nadělala vrásky i Jasonu Bournovi. ()