Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Litten a Lotte soupeří s časem, aby zachránili Gretu před popravou. Rath se mezitím střetne s mužem zodpovědným za Bendovu smrt. (Viasat)

Recenze (8)

italka63 

všechny recenze uživatele

Pokud budu hodnotit všechny řady, ano, tahle zatím poslední byla slabší, ovšem nijak katastrofálně. Líbí se mi hlavní postavy, tak trochu policejní chroust a okatá Lotka. Musím pochválit exteriéry i interiéry, architekt se vyřádil a já mám tohle art-deco ráda. Seriál jsem si pouštěla v originálu, když jsem si chtěla zopáknout řeč našich sousedů, nebo v dabingu, který byl výborný a vlastně bych řekla že lepší než originál. Když to shrnu a pominu nějakou slabší tvůrčí chvilku, seriál výborně ukazuje skryté cestičky, kterými se fašismus dostal k moci a totální bídu nižší třídy, která mu vědomky či nevědomky pomohla. Jsem z pohraničí a vzpomínám na babičku, která mi občas říkala věci typu týhle babce nevěř, ta tu kdysi běhala v bílých podkolenkách a zvedala ruku. Rozhodně se ráda podívám na další sérii a oceňuji ji právě od německých tvůrců. ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osobně jsem byl ze závěru zklamán. Ačkoliv byl správně hořko-sladký, protože takový život je, tak celkové vyústění mě moc nepřesvědčilo. A také jsem doufal v poněkud větší propojení úvodní a závěrečné scény na burze, myslel jsem, že to bude mít co dělat s případem, spojení tam bylo dost volné. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hm, "flakaty" sa padu na burze zazrakom dockal, hoci predpovede to brali len ako otazku casu. Tak ako sme to videli v prvych minutach serie. Zaverecne obrazy a metafory zrakom nasho zavislaka uz neboli az tak prekvapive, skor otravne. Nahravka na platni sposobila len malicke zadostucinenie, ze totiz pragmaticky chladny hajzlik nedostal poziciu, po ktorej tuzil. Skoda, ze sa 12 epizod opat nezmestilo len do 8mich. Z tretej serie tak trochu sklamanie. Casto stracala dych, cyklila sa, ci zbytocne odbocovala. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak mám za sebou hodně asymetrické finále. První polovina dvanácté epizody byla hodně dobrá, děj se vyvíjel ve velmi slušném tempu, a i když mě otrávil boj s časem (tolik typický pro většinu hloupějších počinů), výsledek jsem nečekal a byl jsem mile překvapen. Ve druhé půli se tempo vytratilo, dění začalo být krajně nezajímavé a jediným pozitivem se stala finanční krize. Pokud bude natočena i čtvrtá řada, atmosféra by mohla být skvělá. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama