poster

Rande naslepo

 • Německo

  Mein Blind Date mit dem Leben

 • Slovensko

  Rande naslepo

 • USA

  My Blind Date with Life

Komedie / Drama

Německo, 2017, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  U nás za barákem máme údolí a to praská ve švech, jak je narvaný takovejhlema romantickejma serenádama. Koho má furt bavit čučet na sladký limonády, kde se nic nestane ani když nedorazíte? Takový škody... Rád bych viděl, jak to měl Saliya doopravdy těžký a co všechno obnášelo tahat je tak dlouho za nos, místo toho tady největší zápletkou bylo jestli na film stihnu včas dojet metrem. Klika, že Němci jsou ve formě a uměj dobře naservírovat i zvětralou limču. P.S.: Přihazuju hvězdu navíc, protože nabízet takovouhle komedii jenom s dabingem je podle mě na žádanku o pracovní neschopnost.(24.4.2017)

 • Aljak
  ****

  Veľmi príjemná komédia s dôstojným humorom, ktorý pôsobil v mnohých ohľadoch dosť prirodzene. Proste žiadny prízemný a trápny "humor" á la USA, ale prirodzený dôvtip, na ktorom sa dalo často aj pousmiať. Avšak samotná téma filmu veru na smiech nebola ani náhodou. Takmer úplne slepý chalan sa jednoducho rozhodol, že pôjde za svojím snom za každú cenu - akurát, že tých nástrah pri plnení sna sa objavilo viac než dosť. Ale rozhodne sympatické postavy, dobrý príbeh a príjemná atmosféra dopomohli k tomu, že sa na tento nemecký kúsok pozeralo naozaj dobre.(14.7.2017)

 • SNCIS
  ***

  "Koktejlky, zrzavé vlasy." - "Mám radši blondýnky." - "Seš slepej a teď chceš bejt ještě náročnej?" Film podle skutečné události od našich sousedů. Příběh o klukovi, který si šel za svým snem, ač byl slepý jako patrona. Je to hrozně silný příběh... Do hlavní postavy se dá lehko vžít. Tím vlastně skláním poklonu hlavnímu protagonistovy. Nicméně podruhé už se na to nepodívám. Není důvod a není tam nic, proč se kouknout znovu. Komedie to rozhodně není, ale je to zajímavé drama + klasická slaďárna. "Moje dvě oči, stačí pro nás oba." - 60%.(12.2.2018)

 • DwayneJohnson
  ***

  Nebudu Vám lhát, vážení a milí, čekal jsem přece jen trošku svižnější jízdu. Na tenhle film jsem chtěl jít kdysi do kina a teď jsem celkem rád, že jsem to neudělal. Německé filmy, potažmo komedie beru většinou všemi deseti, ale téhle typicky multikulturní chybělo více opravdu vtipných a nenucených scén a pak hlavně ubrat trošku klišé. Ne, že by ho tam bylo nějak moc, ale občas nepříjemně vykouklo a brnklo mě přes prsty. A to náš Dwejník nemá ale vůbec rád.(19.8.2017)

 • Douglas.
  ****

  Hned po shlédnutí traileru mě film zaujal a já se těšil až ho uvidím. Originální napínavý příběh lemovaný z divákova pohledu vtipnými scénami v netradičním prostředí. Film jsem si celých 111 minut užíval, avšak po shlédnutí a projití hlavou jsem se rozhodl právě pro 4* kvůli pár nedokonalostem a podkladu ze skutečných událostí které se mi nezdály příliš reálné, ale i tak celkový dojem zůstává velmi pozitivní a doporučuji shlédnout i s originálním německým dabingem.(11.7.2017)

 • - Romantická komedie Rande naslepo byla natočena podle skutečného životního příběhu, kterou ve své knize vtipně popsal sám Saliya Kahawatte. (Zdroj: Cinemart)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace