poster

Mythica: Soumrak bohů

 • USA

  Mythica: The Godslayer

 • Slovensko

  Mythica: Tajomná zbraň bohov

Fantasy

USA, 2016, 93 min

Režie:

John Lyde

Hudba:

James Schafer

Producenti:

Jennifer Kirkham

Scénografie:

Lauren Spalding

Kostýmy:

Emily Jacobson
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • JohnCZ
  **

  Zase o trošičku lepší, jak předchozí díly, ale na vyšší hodnocení to není. Mythica je od začátku céčkový projekt dotovaný Kickstarterem. Na hercích je vidět nadšení pro věc, tvůrci si dávají záležet jak na výběru lokací, tak kostýmech. I hudba je skvělá. Ale jako celek to prostě smrdí nízkým rozpočtem. Scénář je slabý, režie chabá a i ty herecké výkony jsou takové že místy docela jo, ale většinou moc ne. Když už nic, herci jsou alespoň sympaťáci (s výjimkou čarodějky teda). A taky je tam Hodor!(24.4.2017)

 • kaylin
  ***

  Od téhle série skutečně není možné očekávat, že by se jednalo o nějaké hardcore fantasy, spíše je to historický film s nějakým tím CGI efektem, ale na druhou stranu se docela daří dělat kulisy tak, aby byly uvěřitelné. Možná nízkorozpočtové, béčkové, ne až tak zábavné, ale vlastně jsem si na tuhle sérii docela zvykl a nevadí mi. Skoro škoda, že už skončila.(29.1.2018)

 • Johnny.ARN
  *

  Konečne je tejto temnej sérií koniec. 1 z 5(1.1.2017)

 • kolibricek
  *

  Teelo mi prudila v Mythice po páté a naposledy. Uf, byla to vyčerpávající štace. Je libo zombie alá dáme si maso... ach jo:( Jsem v prekérní situaci, jaké mám dát hodnocení?(22.8.2017)

 • MartinTerran
  ***

  Závěrečný díl už docela nudí, což je věčná škoda jelikož kvalita byla celou sérií stoupající. Je to celé natáhlé a dokupy se tam nic moc nestane až na to že svět vymírá a pak až závěrečný boj. Jak to celkově dopadne ví od začátku každý, ale ty věci okolo mě vcelku překvapily. Takže abych to shrnul nudné zakončení fajn série, škoda. Hodnocení: 58/100.(30.10.2018)

 • Nathaniel8
  *

  Mythica... ještě že to už skončilo... blbý, blbější a nejblbější a to na 5 filmů...(8.5.2017)

 • Zabiak
  odpad!

  Tak toto je ultimatni sragora! Tocene nejde v pískovne, prachy měli asi jen na kostýmy.(30.12.2016)

 • Milsa
  **

  Škoda tohto filmu. Myšlienka dobrá a aj som očakával, že to bude dobré. Pozerať sa to síce dalo, ale dej filmu sa dal stiahnuť na polovicu. Celý film sa neskutočne naťahoval na zbytočných scénach ako guma v trenkách, takže preto aj slabšie hodnotenie, než predchádzajúce diely.(17.2.2017)

 • vw.cobra
  ****

  Série Mythica vůbec není tak hloupá, jak vypadá - zpracování příběhu do pěti filmů je velmi slušné. Škoda nízkého rozpočtu, který se na filmech hodně odráží, jinak by výprava Mythicy mohla dosáhnout na kvality Pána prstenů, který se stal tak nějak měřítkem kvality fantasy filmů. Pro nadšence tohoto žánru je to ale i tak příjemná oddechovka. 80%.(8.3.2017)

 • JohnyRicPic
  *****

  Perfektní zakončení téhle fantasy série, kterou jsem si zamiloval a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Na konci skoro i slza ukápla. 5*(18.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace