Scénář:
Andrej Zolotarev, Anton Zinčenko, Vasilij Abdrašitov, Sergej Rusakov, Jegor Golovenkin (více)Hrají:
Vladimir Skvorcov, Andrej Zibrov, Jekatěrina Tarasova, Jan Capnik, Sergej Jaceňuk, Vjačeslav Korobicin, Sergej Vorobjov, Andrej Gulněv, Georgij Štil, Pavel Grigorjev, Natalja Tkačenko (více)Epizody(16)
-
Krovnyje uzy (S02E01)
-
Vorošilovskij strelok (S02E02)
-
Kortik kapitana Něčajeva (S02E03)
-
Rodstvenniki (S02E04)
-
Elitnyj otdych (S02E05)
-
Mečta (S02E06)
-
Vypusknicy (S02E07)
-
Něvesty (S02E08)
-
Alibi (S02E09)
-
Dantist (S02E10)
-
Kruiz (S02E11)
-
Zaščita (S02E12)
-
Avtograf smerti (S02E13)
-
Dělo česti (S02E14)
-
Proščaj, oružije (S02E15)
-
Advokat (S02E16)
Hrají
Vladimir Skvorcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Andrej Zibrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Senke nad Balkanom (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Jekatěrina Tarasova
Sovětský svaz
Jan Capnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Sergej Jaceňuk
Sovětský svaz
Vjačeslav Korobicin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Gulněv
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Štil
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Boris Chvošňanskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Julija Kudojar
Nejlepší seriály:
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Michail Trjasorukov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexandr Kudrenko
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Gorjačeva
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Sergej Kolos
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Guseva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Geller
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)