The Way of Metallist

Dokumentární / Hudební

Česko, 2016, 63 min

Robert Šimek

Máte rádi hlasitý rokenrol? A máte rádi tuzemskou muziku? V tom případě je tu tenhle film právě pro vás! Jen je u hodnocení a finálního soudu potřeba myslet na to, že se jedná o amatérský a fanouškovský film vyrobený ke dvacetipětinám kapely. I přesto je ale výroba a produkce profesionální. Vivat Malignant Tumour (a jejich humor).(7.12.2016)

Na to že je to od pánů režisérů první počin,tak je to opravdu úctyhodné.Kapela je prostě fenomén a kdo je zná,ví o čem mluvím.Vypracovali se do opravdu vysokých pater a za to jim patří velký obdiv.Film je jenom důkazem toho,že to není žádná náhoda a tihle lidi si to opravdu zaslouží.Střih,zvuk,vtip a jejich skladby..neskutečně pozitivní atmosféru a hutné koncerty sem si fakt užíval.Díky chlapi!(3.3.2017)

Zajímavý dokument o Ostravske metalove kapele. Ten je zabalen v pribehu studenta vysoke skoly pisicim praci o metalove subkulture. Jinak jde o klasický dokument, kde lidi z branze o kapele mluvi a samozrejme i clenove kapely. Velke plus za to, ze moje malickost si tam strihla rolicku:-). Hodnocení: 77/100.(12.3.2017)